آبمیوه گیری بوش چی بخرم؟ بهترین آبمیوه گیری بوش مجله بوهیر | سناپویان

بنابراین نظافت دستگاه به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انجام خواهد رسید. توجه شود که لازم است پیش از استفاده مجدد از دستگاه از خشک شدن کامل تمامی قطعات اطمینان حاصل کنید. آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0 دستگاهی تک کاره به حساب می‌آید که در 2 سرعت مختلف کار می‌کند. پایه‌های ضد لغزش زیر دستگاه مانع از لرزش و جابجایی حین فعالیت خواهد شد و در قبال لوله خروجی و پارچ آبمیوه دستگاه باید ذکر کنیم که به طوری طراحی شده‌اند تا آبمیوه مستقیم وارد پارچ شده و چکه ای بر روی سطوح آشپزخانه‌تان نریزد.

موتور 700 واتی

به دو مخزن با حجم مناسب و بزرگ که در محصول جای گرفته اند ، اشاره کرد . مخزن اولی برای آبمیوه و خروجی مورد نیاز ما از دستگاه است ، که حجم آن 1.5 لیتر است که برای مصارف یک خانواده کافیست . که حجم این مخرن نیز 3 لیتر است که در مقابل حجم مخزن 1.5 لیتری آبمیوه ، پاسخگو است . از دیگر ویژگی های انحصاری آبمیوه گیری ، سیستم ایمنی محصول را می توان نام برد . تا زمانی که تمام قطعات آن به طور کامل و درست وصل نشده باشد اجازه ی کار را به دستگاه نمی دهد . آبمیوه گیری تک کاره بوش مدل 4000 در هنگام روشن بودن هیچگونه لرزشی ندارد و جزو دستگاه‌های کم صدا است.

این مدل قیمت بالایی دارد اما اگر قادر به پرداخت هزینه هستید، خرید آن را به شدت به شما توصیه می‌کنیم. معرفی اولین آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل را با قوی‌ترین آبمیوه گیری این برند یعنی مدل 4010 شروع می‌کنیم. آبمیوه گیری بوش 4010 دارای یک موتور 1200 واتی پرقدرت اما کم مصرف است. قیمت آبمیوه گیری بوش، با توجه به اینکه نرخ تمامی محصولات طبق پارامترهایی مشخص می شود، در این باره نیز صدق می کند‌. از آن جهت که این نسل های جدید دارای قابلیت تنظیم سرعت برای میوه های سخت و نرم هستند پس حتما قطعات کاربردی دستگاه و طراحی آن نیز با مدل های قدیمی تر کمی متمایز است.

  • معرفی اولین آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل را با قوی‌ترین آبمیوه گیری این برند یعنی مدل 4010 شروع می‌کنیم.
  • قیمت این محصول بیشتر از دو مدل MES3500 و MES25A0 است و سطح کیفیت بسیار مناسب و ایده‌آلی دارد.
  • بنابراین نظافت دستگاه به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انجام خواهد رسید.
  • که باعث تمیزی بیشتر هنگام کار و صرفه جویی هر چه بیشتر در مواد اولیه ی ما میشود .

اما برای اطلاع از قیمت انواع مدل های مختلف می توانید از طریق مشاورین فروش خانه بوش پیگیری کنید. ما به شما اطمینان میدهیم فروشگاه تروکالا بهترین منبع برای تهیه وسایل مورد نیاز شماست. با فعالیت در حوزه فناوری‌های خودکار و صنعتی، کالاهای مصرفی و فناوری‌های ساختمانی، این شرکت در سال ۲۰۱۰ فروشی معادل ۴۷٬۵ میلیارد یورو داشت که با رشدی معادل ۲۷ درصد در سال، سریعترین رشد سالانه را در تاریخ ۱۲۵ ساله خود ثبت کرد. وجود پایه‌های لاستیکی ضدلغزش موجب ثبات قرارگیری دستگاه روی سطح موردنظر شده و از حرکت آن در حین انجام فرایند جلوگیری می‌کند. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان خریدار ثبت خواهد شد. ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید.

آبمیوه گیری بوش MES4010 :

اگر تصمیم به خرید آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل گرفته‌اید اما نمی‌توانید از بین مدل‌های متنوع به انتخاب بپردازید، این مقاله به شما در انتخاب بهترین آبمیوه گیری، کمک میکند. آبمیوه گیری بوش 25A، بوش تولید کننده لوازم خانگی همواره تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا محصولاتی باکیفیت در اختیار کاربرانش قرار دهد. آبمیوه‌گیری‌ها برای افرادی مهم هستند که علاقه زیادی به آبمیوه‌های طبیعی دارند و دوست ندارند از محصولات موجود در بازار با نگهدارنده‌های خوراکی شان استفاده کنند.

آبمیوه گیری بوش چی بخرم؟ بهترین آبمیوه گیری بوش مجله بوهیر | سناپویان