اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین بازی اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

ای بازیها با تلفیق ماجراهای واقعی و داستانی شما را به تجربه ای متفاوت دعوت می‌کنند. سفر به دنیای ناشناخته‌ها مانند اعماق زمین، سیارات دوردست، فرورفتن در یک سیاه‌چاله، بدن انسان، کشف‌های علمی هیجان‌انگیز و عجیب و مواردی ازاین‌دست، تم اصلی اسکیپ روم هایی با ژانر علمی-تخیلی هستند. می‌توان گفت برخی سناریوهای این ژانر، جزء معدود بازی‌های مجاز برای کودکان محسوب می‌شوند. در یک ژانر علمی-تخیلی، نقش دانشمند، فضانورد، پزشک، یک مهندس خبره یا صرفا یک علاقه‌مند به سفرهای علمی را بر عهده می‌گیرید. یکی از محبوب‌ترین ژانرهای اتاق فرار در دنیا، ژانر جاسوسی-سیاسی است. بازیکنان باید تلاش کنند، مسئله‌ای را سری نگه‌داشته، جاسوس را شناسایی کنند یا پیامی را به شکل محرمانه، منتقل کنند.

ژانر کمدی

اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین بازی اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape اینکه پیش از آن چند بازی انجام داده اید اهمیت چندانی ندارد اما پیشنهاد می شود همیشه در باره بازی بعدی مطالعه و در مورد شرایط بازی اطلاعات کسب کنید. در هر اتاق فرار مجموعه‌ای از معماها، سرنخ‌ها و چالش‌های مختلف برای حل وجود دارد. این سرگرمی از جمله تفریحات متفاوتی است که در سال‌های اخیر بین طیف گسترده‌ای از مردم با سنین و سلیقه های مختلف محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در این بازی‌ها ، شما وارد یک بازی با ژانر و سناریوی از پیش طراحی شده می‌شوید که باید با کنجکاوی، داشتن یک استراتژی مشخص و تمرکز بالا، معماهایی که همچون تکه‌های پازل به هم وصل شده‌اند را حل کنید و راه خروج از اتاق‌ها را پیدا کنید. هر اتاق به گونه‌ای طراحی می‌شود که با آمیخته‌ای از تعامل‌های اجتماعی و ماجراجویی‌های پر چالش، در دنیای کاملا جدیدی غرق شوید. سرنخ و پاسخ تمام معماهای مطرح شده در اسکیپ روم ها در فضای و اتاق بازی قرار دارد و کافیست آنها را جستجو نموده و در کنار هم قرار دهید تا به پاسخ درست برسید.

آشنایی با فضای اتاق فرار

امیداوریم این مطلب برای شما مفید بوده و بتوانید از این لیست نسبت به علاقه خود بهترین را انتخاب کنید. افراد بالای ۱۳ سال می‌توانند در اتاق فرار صحرای نفرین‌شده شرکت کنند. شما در طول این مسابقه باید برای حفظ جان خود و به‌دست‌آوردن چیز باارزشی بجنگید. ۴ اتاق فرار متفاوت در این مجموعه وجود دارد که هرکدام داستان‌های متفاوتی دارند.

برای مناسب های خودتون دنبال سوپرایز جدید می گردین!؟

این بازی که روی موبایل و کامپیوتر انجام می‌شود، دقیقا شبیه اتاق فرار واقعی ساخته شده است که شما با حل معماهای مختلف و به‌دست‌آوردن اطلاعات، راهی برای خروج از اتاق خیالی پیدا می‌کنید. باتوجه‌به جلوه‌های ویژه، امکانات دیجیتالی و همچنین شیوع ویروس کرونا که بسیار از اتاق‌ فرارها را در سراسر جهان تعطیل کرده است، نسخه مجازی این بازی اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است. نکته این است که به عنوان یک تیم با هم کار کنید، بنابراین معماها معمولاً در سراسر اتاق پخش می‌شوند و سرنخ‌های مربوط به آنها در مکان‌های مختلف پنهان می‌شوند. اتاق‌های فرار برای گروه‌های تیمی (معمولا بیش از 3 نفر) طراحی شده‌اند.

شما می‌توانید بازی را دوباره امتحان کنید یا از هم ‌تیمی‌های خود برای تلاش شجاعانه تم اسکیپ روم امتیاز بگیرید. بازی میراث لاله اولین بازی از سری بازی‌های شکار گنج در ایران است. بازی‌های شکار گنج، بازی های معمایی و گروهی است که در فضای باز انجام می شود. استفاده (کپی) از مطالب این وبسایت تحت هر عنوانی بدون اجازه مکتوب پیگرد قانونی دارد. تمام حقوق وب‌سايت متعلق به شرکت توسعه سرگرمی نوین کاوش و‌ معما (گروه سرگرمی آفلاین) است. اکثر قریب به‌اتفاق مجموعه‌ها جایزۀ خاصی برای برندگان در نظر نمی‌گیرند.

  • علاوه براین، مدیر گروه باید بتواند کارها را بین افراد تیم تقسیم کند تا بدون از دست دادن زمان تمام افراد در جستجوی سرنخ ها همکاری داشته باشند.
  • ازآنجاکه این تلاش مشترک در بازی ضروری است، اعضا مجبورند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و از استعدادهای هم استفاده کنند.
  • با رفتن به هرکدام از این اتاق‌ها ۶۰ دقیقه وقت به شما داده می‌شود که معماها را حل کنید و خارج شوید.
  • ازاین‌رو این بازی در جهان به یکی از پرطرفدارترین بازی‌های گروهی تبدیل شده و اخیرا در مدارس، دانشگاها و سازمان‌های بزرگ هم راه پیداکرده است.
  • به منظور سهولت در یافتن بازی می‌توانید به دسته‌بندی هر شهر و برچسب‌های مربوطه مراجعه کرده و با توجه به آدرس و لوکیشن هر بازی اتاق فرار ، نزدیک‌ترین گزینه را انتخاب و رزرو اتاق فرار مربوطه را انجام دهید.
  • به دلیل حساسیت داستان در این ژانر، طراحی داستان و تعیین مهره‌های آن بسیار مهم است.