بسته آموزش نقشه خوانی تابلوهای باتری شارژر و UPS سریری کلاب-مستر انرژی پلاس

در بخش فروش، کارشناسان مجرب و خبره ای فعالیت می کنند که مشاوره های تخصصی را در مورد این دستگاه به کاربران می دهند. شما می توانید اطلاعات کاملی را در مورد یو پی اس مورد نظرتان از همکاران ما دریافت نمایید. علوه بر بخش فروش، نمایندگی یو پی اس در بخش تعمیرات نیز فعالیت می کند.

اگر عدد موجود در ولت‌متر منفی بود، قطب مثبت و منفی باتری‌ها را به صورت برعکس به کانکتور دستگاه متصل کرده‌اید. حتما بلافاصله و با رعایت نکات ایمنی، کانکتورها را بررسی و اصلاح نمایید. در روش تشخیص باتری معیوب از روی مشخصه های ظاهری باتری که ساده ترین روش می باشد و بکارگیری آن نیاز به تخصص ندارد، به دقت پوسته یا به اصطلاح بدنه باتری و نقاط اتصال الکترود های مثبت و منفی باتری را مورد بازدید قرار می دهیم. اگر بدنه باتری از حالت معمول خود خارج شده باشد اصطلاحا باد کرده باشد باید آن را از چرخه استفاده خارج کرد. همچنین اگر در نقاط اتصال الکترودهای باتری رسوب و سولفاته زیادی وجود داشته باشد به احتمال زیاد عملکرد باتری مطلوب نمی باشد و بهتر است باتری مذکور تعویض گرد.

  • اگر باتری شما گارانتی داشته باشد بدین معنا میباشد که شرکت تولید کننده موظف به تعویض کامل باتری است و نباید باتری شما را تعمیر کند.
  • اگر نشانگر یا همان Indicator باتری یوپی‌اس بی رنگ یا متمایل به رنگ زرد بود می فهمیم که سطح الکترولیت درون باتری (باطری) پایین است در این صورت اگر باتری اسیدی باشد باید شارژ شود و اگر باتری سیلد یا اتمی بود باید تعویض گردد.
  • بنابراین، ظرفیت هریک از باتری‌ها باید برابر با 59.52 آمپر-ساعت باشد.
  • سپس نرم افزار را امتحان کنید و مطمئن شوید که یو پی اس بعد از زمان برنامه ریزی شده توسط نرم افزار خاموش میشود.
استفاده از پیامک به شماره (۲۰۰۰۳۷۳۹) با تلفن همراه خریدار, mrenergyplus که این نوع فعال سازی راحت ترین نوع میباشد که فروشگاه ایران باتری آن را تایید مینمایید. در صورت نداشتن برگه گارانتی، نداشتن فاکتور خرید، مخدوش بودن، قلم خوردگی و ناخوانا بودن برگه گارانتی باعث میشود گارانتی به باتری ماشین شما تعلق نگیرد. اگر باتری ماشین مدت زمان زیاد و مداوم استفاده شود، الکترولیت باتری تخلیه میشود و صفحات باتری کاملا خشک میشوند. این اتفاق عموما در آب و هوای گرم و خشک و عموما در باتری ماشین های عمومی اتفاق می افتد؛ که در این حالت نیز گارانتی به باتری ماشین شما تعلق نمی گیرد. 2 – برای رعایت اصول ایمنی، نصب باتری ها را حتما به نصاب حرفه ای و آموزش دیده بسپارید. عدم انجام این کار ممکن است منجر به آتش سوزی، برق گرفتگی، باتری یا خرابی دستگاه شود.

محاسبه یو پی اس و باتری – توضیحات

نکته ی اول این که پیش از نصب باتری جدید، حتما محفظه ها را تمیز کنید. همچنین لازم است که خوردگی های موجود را با جوش شیرین از بین ببرید و کابل ها را دوباره علامتگذاری کنید. به این ترتیب، وقتی برق شهری قطع می شود، یو پی اس می تواند انرژی مورد نیاز دستگاه های داخل سیستم را تامین کند. بنابراین می توان گفت که باتری یکی از مهم ترین اجزای این دستگاه است و در صورت خرابی، عملکرد کل سیستم را تحت تاثیرات منفی قرار می دهد.

اقدامات اداری ناظر برق و ایمنی

بسته آموزش نقشه خوانی تابلوهای باتری شارژر و UPS سریری کلاب-مستر انرژی پلاس

یو پی اس آنلاین، در زمان نوسان برق نیز به کار آمده و انرژی الکتریکی لوازم برقی را تأمین می‌کند. در مواقعی که نقص فنی یا افزایش دمای بیش از حد رخ می‌دهد، باتری UPS آنلاین وارد وضعیت Bypass می‌شود. تابلو باطری شارژر برای تامین برق ثابت و بدون وقفه DC و تابلوی UPS برای تامین برق ثابت و بدون وقفه AC استفاده میشود.

قیمت باتری های یو پی اس به چه چیزی بستگی دارد؟