بهترین تزریق ژل صورت برای باربی شدن کلینیک دکتر نیلفروش‌زاده-مهسا امانی

اما به این نکته توجه نمایید که در صورتی که فردی از سن بالایی برخوردار است، بهتر است قبل از تزریق ژل به لب با پزشک متخصص مشورت نماید. نوع ژل تزریق شده به لب، میزان ژل تزریقی به لب، شرابط بدنی فرد و …. همگی از عواملی هستند که میزان مادگاری تزریق ژل به لب را مشخص می نمایند. به طور کلی، هر چه محصول متراکم تر و عمیق تر تزریق شود، ماندگاری بیشتری خواهد داشت. پس از تزریق نیز ممکن است برای کاهش ناراحتی و کنترل تورم از یخ استفاده شود. اما دقت کنید که هنگام استفاده از یخ نیز نباید فشار محکمی بر ناحیه درمان وارد شود.

با افزایش سن، سطح کلاژن و نیز اسید هیالورونیک پوست کاهش می یابد. از اینرو با تزریق کلاژن و اسید هیالورنیک به پوست می توان مجدد جوانانی آن را بازگرداند. از اینرو با تزریق میزان کلاژن و نیز اسیدهیالورونیک پوست افزایش می یابد.

بهترین تزریق ژل صورت برای باربی شدن کلینیک دکتر نیلفروش‌زاده-مهسا امانی

به طور کلی این قیمت بر اساس خدماتی که ارائه می‌شود تفاوت دارد. اما می‌توان گفت عواملی وجود دارند که بر روی هزینه‌های تزریق ژل تأثیر گذارند. بدون شک بخش قابل توجهی از زیبایی انسان‌ها در گرو پوستشان است. البته شاید بتوان گفت این زیبایی بیشتر از همه در صورتشان خلاصه می‌شود.

تزریق ژل درون استخوان، تاندون و …

نکته مهم اینجا است که لزوما همه محصولات یک برند خوب نیستند؛ بنابراین بسته به اینکه می‌خواهید از چه نوع فیلری استفاده کنید، باید برندهای معتبر آن را بشناسید. برای مثال آرته فیل یا بلافیل بهترین برند تولیدکننده انواع فیلرهای دائمی و غیر جاذب است که برای ساخت این نوع ژل، از لیدوکائین، PMMA و کلاژن گاوی استفاده می‌کند. ژل‌هایی مانند ژوویدرم، ولبلا، ولور، و ولوما از اسید هیالورونیک ساخته شده‌اند و قابل حل هستند. متأسفانه سایر ژل‌ها مانند رادیس قابل حل نیستند و به طور طبیعی با گذشت زمان تجزیه می‌شوند. در صورتی که به بی‌حسی نیاز دارید می‌توانید با پزشک متخصص خود آن را درمیان بگذارید تا بسته به محل تزریق و موارد دیگر از بی‌حسی موضعی استفاده شود.

از این نوع ژل‌ها می‌توان برای از بین بردن چروک‌های عمیق هم استفاده کرد. باید دقت شود که فیلرهای نیمه دائمی نیاز به تمدید در فواصل زمانی مشخص دارند. به طور معمول از ژل‌های دائمی برای اهداف زیبایی استفاده نمی‌شود؛ زیرا در صورت مطلوب نبودن نتیجه، تخلیه آن‌ها بسیار دشوار است. به علاوه امکان ایجاد تغییر هم وجود ندارد و عوارض زیادی را از خود به جای خواهند گذاشت. به همین دلیل توصیه می‌شود که تا حد امکان از این نوع فیلرها استفاده نکنید. با تزریق دقیق در ناحیه مورد نظر نتیجه‌ای طبیعی به دست خواهد اموزش حرفه ای تزریق ژل لب – https://clinicmahsaamani.ir/gel-injection-training/lip-filler-injection-training/ – آمد.

بهترین مارک و قیمت تزریق ژل

همچنین بررسی می‌شود که آیا شما گزینه ایده‌آلی برای انجام چنین تکنیکی هستید یا خیر. می‌توان گفت جلسه مشاوره نقش بسیار پررنگی در موفقیت تزریق فیلر ایفا خواهد کرد. سپس ناحیه ی تزریق تعیین شده و مقدار مواد پر‌کننده برای تزریق ژل نیز مشخص می‌شود. پزشک پیش از انجام تزریق با علامت‌گذاری دقیق ناحیه تزریق فیلر را مشخص می‌کند. هر فردی که انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید که سابقه تأیید شده‌ای در پزشکی زیبایی و آموزش و تجربه کافی در تزریق ژل لب و صورت را داشته باشد.

به دلیل استفاده بیشتر پزشکان از مواد بی‌حس‌کننده، شما در این روش هیچ دردی را حس نخواهید کرد. چنانچه قصد دارید فقط قسمتی از صورت خود را فیلر بزنید، نیازی نیست که کل صورت را اصلاح کنید، با تصمیم‌گیری پزشک فقط ناحیه موردنظر اصلاح خواهد شد. به خاطر داشته باشید، در هر جای ایران و یا دنیا قصد تزریق ژل صورت داشتید، حتما از پزشک بخواهید بسته ژل را به شما نشان دهد.

البته در مواردی که چانه بسیار عقب یا کوچک است توصیه به استفاده از پروتز چانه می شود ؛ اما در مواردی که این عقب رفتگی کم است می توانیم از تزریق ژل جهت بهبود ظاهر چانه استفاده کنیم. اقدامات متعددی برای افزیش حجم دهی به بافت های صورت و نیز از بین بردن و کاهش چین های سطحی و عمقی صورت انجام می گیرد. این اقدامات شامل تزريق پر کننده ها یا فیلرها filling agent یا همان ژل و نیز تزريق چربى يا هستند. در ضمن اثر عمل تزریق به 3 الی 7 روز زمان نیاز دارد ولی برای مشاهده نتیجه بهتر باید حدود 2 هفته صبر نمود.

در صورت انجام تنها یک تزریق چه اتفاقی می افتد؟

مدت زمان بهبودی و استراحت بعد از عمل ندارد، اما باید یکسری مراقبت های پوستی انجام گیرد. ژل های تجزیه پذیر واکنش های پوستی زیادی ندارد و کمی قرمزی و تورم از عوارض آن می‌باشد که بعد از یک مدتی کوتاه برطرف می شود.یکی از مزیت های مهم تزریق ژل، اثر فوری آن است. تزریق ژل برای چین و چروک های غیر قابل درمان می‌تواند، موثر باشد. ژوویدرم یکی از بهترین پرکننده‌های پوستی است که به لایه درم پوست تزریق می شود و برای درمان چین و چروکهای خفیف تا متوسط که از بینی تا گوشه‌های دهان شما قرار دارند استفاده می شود.

در طول مشاوره، متخصص زیبایی، منطقه مورد نظر شما را ارزیابی می کند و سابقه پزشکی شما را بررسی می کند. به عنوان مثال، اگر از داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی (مانند آسپرین، ایبوپروفن و ناپروکسن) یا رقیق‌کننده‌های خون استفاده میکنید، باید جراح زیبایی خود را از این مسئله مطلع کنید. هنگامی که ژل در ناحیه مورد نظر تزریق می شود، بلافاصله به آن قسمت حجم می دهد و چین و چروک های پوست را صاف می کند. با نشستن فیلر در زیر پوست، اثر کامل و نتیجه ی نهایی آن با گذشت چند روز قابل مشاهده است. بسته به اینکه شما به دنبال چه جور نتایجی هستید، پزشکتان ممکن است یکی از این مارک‌ها را پیشنهاد دهد. دکتر روحانی در کلینیک تخصصی پوست و مو رز با بهره گیری از بهترین برندهای ژل دنیا، بنا به سلیقه شما بهترین و بی‌خطرترین تزریق را با میزان ماندگاری بالا انجام می‌دهد.

  • در مواردی که نیاز به ترمیم بیشتر باشد، درمان را می‌توان پس از شش ماه تکرار کرد.
  • تزریق چربی نانوفت بهتر از تزریق چربی عمل می کند، اما بهتر است معاینه شده و بعد از آن تصمیم گیری کرد چراکه بوتاکس هم می تواند گزینه مطلوب تری برای شما باشد.
  • یکی از کاربردهای بسیار خوب تزریق ژل این است که می‌تواند شکل ظاهری بینی شما را اصلاح کرده و نواقص جزئی آن را از بین ببرد.
  • فیلرها علاوه بر صورت روی دست‌ها هم تاثیر مطلوبی می‌گذارند.
  • پس از تزریق فیلر، از قرار گرفتن در معرض حرارت بیش از حد بپرهیزید.
  • اما دقت کنید که هنگام استفاده از یخ نیز نباید فشار محکمی بر ناحیه درمان وارد شود.