خرید تصفیه آب تا ۴۰ درصد تخفیف از پاک آب

آب خام ورودی به دستگاه تصفیه، با توجه به منبع استحصال آب دارای آنالیز فیزیکی،شیمیایی و بیولوژیکی متفاوتی است. پس از حذف مواد درشت دستگاه در مراحل بعدی تصفیه مواد ریزتر موجود در آب را تصفیه میکند. دستگاههای تصفیه آب RO به روش اسمز معکوس، آب را تصفیه میکند. ممبران نانوفیلتراسیون (NF) قابلیت حذف ذرات آب با دقت ۰.۰۰۱ میکرون را دارد، در این فیلترها برای داشتن بهترین راندمان در زمینه حذف آلاینده ها فشار آب باید به اندازه ۱۵۰ psi باشد.

از فیلترهای تصفیه آب UF می توان در برخی از سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس استفاده برای افزایش طول عمر ممبران RO استفاده کرد. با توجه به این که رفته رفته خریداران دستگاه تصفیه آب افزایش پیدا میکند، طبیعتا قیمت این فیلترها یک پارامتر مهم به شمار میرود. نظافت و نگهداری دستگاههای UV آسان است اما اگر دستگاه تصفیه فرابنفشی که میخرید مجهز به مخزن آب باشد، دو بار در هفته باید مخزن را تمیز کنید. قبل از خرید دستگاه تصفیه آب باید به چند نکته اساسی توجه کنید. اما برخی از مراکز، با یا بدون دریافت مبلغی پول دستگاه تصفیه را با گارانتی به شما میفروشند.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب

مثلا برای تصفیه ۱۰ لیتر آب، حدود پنج لیتر از آن به عنوان آب غیرقابل استفاده کنار گذاشته میشود. برخی از انواع دستگاه تصفیه آب را میتوان به یخچالهای ساید بای ساید هم متصل کرد. همان طور که توضیح داده شد انواع مختلفی از فیلتر ها وجود دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. ممبران های اسمز معکوس (RO) در کاربردهای تصفیه آب صنعتی نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع دستگاه که به تصفیه آب شیرینکُن هم معروف است با حذف مواد شیمیایی خطرناک محلول در آب و میکروارگانیزمهای بیماریزا مانند ویروس و باکتریها به پاکسازی آب آشامیدنی کمک میکند. مصرف برق دستگاههای فرابنفش هم اندک است و هر دستگاه به اندازه یک حباب لامپ معمولی لامپ، برق مصرف میکند.

خرید فیلتر تصفیه آب در نتیجه اگر بعضی از ذرات ریز میکروسکوپی در مجاورت اشعه فرابنفش از بین نروند، امکان تکثیر و تولید مجدد ویروس، میکروب و… نمیتوان استفاده کرد. زیرا این مواد مانع از نفوذ و اثرگذاری اشعه فرابنفش بر آب میشوند. شما جهت اطلاع از قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب اصل می توانید با شماره های پشتیبانی راد گستر نوین تماس گرفته و یا از طریق مراجعه به سایت شرکت از محصولات ارائه شده و قیمت های آن آگاهی کسب کنید و دستگاه خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

این دستگاه جزو بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد که در بازار ایران هم مورد استفاده قرار می گیرد که کیفیت آب تصفیه شده آن بسیار بالاست. مکانیسم اسمز معکوس در سال 1348 مورد توجه قرار گرفته است و استفاده از این مکانیسم آن به تدریج رو به افزایش بوده است و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. استفاده از فیلترهای NF در دستگاه های تصفیه آب اسمز در افزایش طول عمر ممبران RO بض3سیار موثر خرید دستگاه تصفیه آب می باشد.

از مهم ترین مواردی که فیلترهای نانوفیلتراسیون تاثیر بسیار مناسبی را برای حذف آن ها دارند، کدورت و آلاینده های آب، صنایع دارویی و مواد غذایی، تصفیه پساب های صنعتی و یا به عنوان پیش تصفیه در سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس است. توجه داشته باشید که این هوزینگ ها را هر چند مدت یکبار بشویید، زیرا مقداری املاح آب، کف این هوزینگ ها رسوب می کند و لازم است که شسته شوند تا مشکلی ایجاد نکنند. این فرایند باعث میشود آب از املاح معدنی غنی شده و خاصیت آنتی اکسیدانی آن افزایش یابد.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی از ممبران های اسمز معکوس در مرحله چهارم فیلتراسیون استفاده می شود، این ممبران ها توانایی مناسبی را برای افزایش سطح کیفی آب شرب دارند. استفاده از این فیلترها تاثیر بسیار مطلوبی را در افزایش طول عمر فیلترهای ممبران تعبیه شده دارد. در طول این فرایند، جامدات محلول در آب مانند آرسنیک، فلورید، سرب، کلر، نیترات و سولفات در فیلتر دستگاه به دام میافتند و آب تصفیه میشود. در طول فرایند پاکسازی هم از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمیشود و به همین دلیل وسیلهای دوستدار محیط زیست به شمار میرود.

انواع فیلتر تصفیه آب

انتخاب بعدی از نظر قیمتی و کارایی می تواند لوله کشی گالوانیزه باشد. آب تصفیه شده از لوله جمع آوری آب تصفیه شده خارج شده و پساب نیز از قسمت مربوطه دفع می گردد. دقت فیلترهای تصفیه آب UF به اندازه منافذ آن و ۰.۰۱ میکرون می باشد. در اولین مرحله برای خرید دستگاه های تصفیه آب صنعتی، بهتر است میزان و حجم آب ورودی به سیستم را محاسبه کنید و بررسی کنید کدام یک از ظرفیت های دستگاه های تصفیه آب صنعتی برای شما مناسب تر است. در سیستم های تصفیه آب با فیلتر MF، برای تصفیه آب فشار ۱۵ تا ۶۰ بار مورد نیاز می باشد.

لیست فیلتر های تصفیه آب

اما در برخی موارد نحوه ساخت فیلترهای آنها کاملا منحصر به فرد بوده و باعث میشود تا دستگاه شما رسما بلا استفاده شود. ممبران های RO، علاوه بر حذف بسیاری از آلاینده ها، باعث کاهش TDS، نمک ها و املاح موجود در آب نیز می شوند. فیلترهای ممبران نانوفیلتراسیون علاوه بر حذف آلاینده های آب توانایی بسیار مناسبی برای کاهش املاح و سختی آب نیز دارند. فیلترهای ممبران میکروفیلتراسیون توانایی حذف آلاینده های آب با دقت ۰.۰۳ تا ۱۰ میکرون را دارند. کاربرد فیلترهای تصفیه آب UF خانگی در مکان هایی با سختی پایین آب و کدورت بالا می باشد. 6. اگر آب بویی شبیه به بوی پلاستیک داشته باشد، این بو می تواند ناشی از نامرغوب بودن فیلترهای پایین دستگاه باشد. تنها به این دلیل که کیفیت این فیلتر ممبران بسیار بالا بوده و عمر مفیدی نزدیک به دو سال نیز دارد . لایه های غشای ممبران به دور لوله ای استوانه ای پیچانده شده است؛ با ورود آب از طریق فشار پمپ سیستم، آب از میان لایه ها عبور کرده و با توجه به قطر ریز منافذ ممبران RO تنها مولکلول آب از آن عبور کرده و آلاینده های پشت این منافذ به دام افتاده و از آب حذف می شوند.

البته مسئله مهم دیگری که باید به آن توجه کرد این است که نمایندگی انحصاری مینروا، شرکت تصفیه آسا، عرضه هر تصفیه کننده آب آشامیدنی تقلبی به اسم برند مینروا Minerva را پیگیری قانونی میکند و اجازه فعالیت با این نام را نخواهد داد. طول عمر ممبران های اسمز معکوس خانگی در این دستگاه ها به اندازه ۲ سال می باشد، البته طول عمر این ممبران ها در اثر مواردی مثل میزان آلاینده ها و املاح آب قابل تغییر است. یکی دیگر از راه های شناخت دستگاه تصفیه آب اورجینال آگاهی از میزان کاهش املاح و سختی آب است. در واقع در دستگاه های تصفیه آب، اصلی ترین فیلتر برای تصفیه آب فیلتر ممبران می باشد.

لیست دستگاه های تصفیه آب