راهنمای صفر تا صد سئو برای مبتدیان

پیشنهاد میکنم برای اینکه ایده های بیشتری در مورد چنین مقالاتی بگیرید، بعدا سری به سایت هایی مثل بیتوته و نمناک بزنید و محتواهای آنها را مشاهده کنید. اگر تازه کار باشید انتخاب افزونه Yoast کار اشتباهی نیست اما اگر میخواهید از تمام امکانات داشبورد وردپرس سایتتان مثل محتوای کرنراستون استفاده کنید، مطالعه خودتان ر ادامه بدهید و سری به مجموعه آموزشی، آموزش جامع سئو سایت با افزونه Yoast SEO ما بزنید. با استفاده از این افزونه می توان داده های متای All in One SEO Pack را اضافه یا ویرایش کرد. با استفاده از ریدایرکت 301 صفحات قدیمی به صفحات جدید، می توان اعتبار صفحه را به صفحه جدید منتقل کرد و از بابت حفظ پیج رنک نگرانی نداشت. افزونه Simple 301 Redirects مخصوصا در مواقعی که از یک وبسایت به وبسایت وردپرسی مهاجرت می کنید، بسیار کارامد می باشد و با استفاده از آن می تواند ساختار یو آر ال سایت را بازنویسی کنید. این پلاگین به شما کمک می کند که خطاهای 404 را مانیتور کرده و یو آر ال های معیوب را ریدایرکت 301 کنید. مطمئن شوید که آدرس صفحات کاملا ثابت است ، اگر دو آدرس به یک صفحه اشاره می کنند از تگ کنونیکال استفاده کنید و اگر آدرس های قدیمی رتبه خوبی در گوگل دارند ، از ابزار ریدایرکت کمک بگیرید.

گوگل جدیدا ظاهر قسمت جست و جوی تصویری خود را بهبود بخشیده است. شما میتوانید مانند تصویر زیر، عنوان نوشته یا صفحه خود را در افزونه یوست سئو وارد کنید. و در بقیه تصاویر از کلمات کلیدی که تصویر را توصیف می کند استفاده کنید. وبسایت های بسیاری هستند که کلمات کلیدی مورد نظر شما را هدف قرار گرفته و انگشت بر روی مشتریان شما گذاشته اند. گاهی شما به این نتیجه میرسید که تغییراتی در سایت خود اعمال کنید و پلاگین هایی را از سایت خود حذف و یا اضافه کنید و گاهی نیز نیاز دارید تا مطالب و اطلاعات سایت خود را بهروزرسانی کنید، در این زمان شما میتوانید بهراحتی به کمک قابلیتهای وردپرس این تغییرات را بر روی سایت خود اعمال کنید. سئو تصویر باید به فهم درست کاربر و موتورهای جستجو مانند گوگل کمک کند . گوگل توسط یک برنامه هوشمند بنام ربات گوگل یا Googlebot برای جمع آوری اطلاعات سایت های استفاده می کند.

یعنی کاربر میتونه به ویدئوهای ما در گوگل امتیاز دهد و گوگل امتیازهایی که ویدئوهای ما از سمت کاربر گرفته است را برای دیگران به نمایش در میآورد. گوگل می تواند این سیگنال ها را بگیرد و به وب سایت هایی که مردم درباره آن ها جستجو می کنند پاداش رتبه ای دهد. ماژول ساخت نقشه سایت در افزونه یوآست سئو وجود دارد و کافی است آن را فعال کنید. وردپرس نیز دارای زیر ساخت نسبتا خوبی از لحاظ سئو و بهینه سازی می باشد. ما در پرشیانا وب با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه سئو سایت وردپرس یکی از فعالترین تیم های سئو وردپرس در ایران می باشیم. با گذشت چند ماه از فعالیت یک سایت، می توان با به کارگیری تکنیک های لینک سازی داخلی و خارجی جایگاه آن را در نتایج جستجو گوگل بهبود بخشید.

هدف اصلی سئو فنی اطمینان از این است که جستجوگران موتور جستجو می توانند وب سایت را بدون هیچ مشکلی پیدا کرده و ایندکس کنند. هر دو پسوند jpg و jpeg عینا مشابه هم هستند و از هیچ نظر تفاوتی با هم نداشته و هر دو مخفف عبارت Joint Photographic Experts Group هستند (در گذشته بدلیل محدودیت نمایش کارکترها در پسوند، از jpg استفاده میشده است). چون نمایش بهترین و مرتبطترین نتایج به کاربران هدف اصلی تمام موتورهای جستجو است. حتما در توضیحات متا 4 کلمه کلیدی اصلی و یکی از LSI5 را بیاورید. هر پست منتشر شده در سایت می بایست دارای متای توضیحات مشخص و کلمه کلیدی خاصی باشد. همان طور که می دانید کلمات دارای ارزش های بسیار قابل توجه ای هستند که بر اساس برخی از موارد دارای سیاست های قیمت گذاری خاصی می باشند به عنوان مثال سئو کردن کلمه ای همانند “آموزش بازاریابی” و “خرید شامپوی حاج رضا و برادران” دارای تفاوت قیمت و میزان سختی بسیار بسیار مجزایی از یکدیگر می باشند. ابزار سئو وبلاگ Buzzsumo پست های رقبای شما را بر اساس لایک ها و اشتراک گذاری های رسانه های اجتماعی رتبه بندی می کند.

سئو داخلی و سئو خارجی چه هستند؟ متا دیسکریپشن خوب چه تاثیر مثبتی در سایت می گذارد؟ سوال مهمی که در رابطه با سئو و جاوا اسکریپت مطرح می شود اینست که آیا خزنده های موتورهای جستجو می توانند محتوای وب سایت را به صورت صحیحی دریافت کرده و تجربه کاربری را مطابق با آن ارزیابی کنند؟ W3 Total Cache یک افزونه رایگان سئو وردپرسی است که با هدف کمک به ارتقا تجربه کاربری و سئو وبسایت طراحی و توسعه داده شده است. بدون اتلاف وقت (گشتن در کدهای HTML و یافتن لینک مورد نظر) می توانید سئو وب سایت خود را ارتقا دهید. البته بد نیست که قبل از همه با انواع لینک ها و بک لینک آشنا شوید، برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله بک لینک ما را ببینید. برای جداسازی کلمات هم به جای اسپس از دش (-) استفاده کنید. همچنین این قابلیت وجود دارد که رتبه کلمات کلیدی را در هر زمانی به صورت دستی، مجددا آپدیت کنید. زمانی که سایت شما تکمیل شد و تصمیم خود را برای سئوی سایت خود قطعی کردید باید هزینهی سئوی سایت را با توجه به نوع سایت خود بپرسید و شما میتوانید با تعیین نوع سایت و انجام عملیات سئوی سایت و بهینهسازی سایت خود میتوانید سایت خود را در بین سایت مای رقیب خود ارتقا دهید و سایت خود را در بین نتایج موتور مای گوگل بیشتر نشان دهید و سایت خود را در رتبهی اول گوگل قرار دهید و هزینهی سئوی سایت مای داخلی و خارجی با یکدیگر متفاوت است و هزینههای آنها نیز با یکدیگر فرق میکند بنابراین زمانی که شما برای بهینهسازی و سئوی سایت خود اقدام میکنید باید به نوع سایت خود نیز توجه کنید.

این بخش موجب می شود تا شما به راحتی سایت خود را با استفاده از کدهای وب مستر گوگل بررسی نمایید. Yoast یک ابزار کامل برای بهینه سازی و بهبود وضعیت سایت است و به شما امکان می دهد به راحتی عناوین و توضیحات سئو را به تمام پست ها و صفحات وب سایت خود اضافه کنید. بنابراین شما برای کمک به خزندههای گوگل باید یک ساختار استاندارد از لینکهای داخلی در سایت خود ایجاد کنید. به طور مثال میتوانید از ساختار /Post-Name یا /Category/Post-Name/ استفاده کنید. به عنوان مثال اگر بخواهید از یک پست سفارشی با فیلدهای سفارشی استفاده کنید، میتوانید اطلاعاتی که از بخش سفارشی میخواهید را بکشید و به صورت خودکار در عنوان و توضیحات صفحه مورد نظرتان جایگزین کنید. وردپرس بصورت خودکار بسیاری از تگهای ضروری را به صفحات سایت اضافه میکند. اگر از افزونه Yoast SEO استفاده می کنید ، به طور خودکار یک نقشه سایت XML برای شما ایجاد می کند. به علاوه، درک صفحه و مرتبط کردن یک ارزش با محتوا را برای موتورهای جستجو دشوار می سازد. بهینه سازی برای عوامل رتبه بندی خارج از سایت شامل بهبود درک موتور جستجو و کاربر از محبوبیت، مرتبط بودن، قابل اعتماد بودن و اعتبار سایت است.

بر پایهی متن بودن این فرمت (text-based) باعث شده تا گوگل به راحتی بتواند به کمک خزندههای خود این تصاویر را کراول، ایندکس و درک کند و از این جهت نیز نقش خود را به خوبی در سئو سایت ایفا میکنند. زمانی که شما در موتور های جستجو مثل گوگل یک عبارت را جستجو می کنید سایت هایی به ترتیب عنوان نتیجه به شما نشان داده می شود. استراتژی برای افزایش بهرهوری و کاهش اتلاف منابع زمانی و مالی است. حداقل می بایست به صورت استاتیک دست به تولید نقشه سایت در بازه های زمانی مختلف زده و آن را در سایت آپلود نمایید. در دوره جدید مدل جذابی را طراحی کردهایم که در آن سند استراتژی سئو را برای یک پروژه عظیم با 4 ماهیت مختلف و همزمان طراحی خواهیم کرد. ابزار آنالیز رقبا نیز قدرتمند بوده و امکان دنبال کردن رتبه کلیدی برای هم سایت شما و هم رقبایتان فراهم است. کلمه کلیدی مودنظرتان را در وب سایت این ابزار تایپ کرده و در عوض به کلمات کلیدی مرتبطی را که کاربران در موتورهای جستجوی گوگل، بینگ و یاهو سرچ کرده اند دسترسی خواهید داشت.

ابزارهای بازاریابی سئو مانند SEMRush طرفداران زیادی در این حوزه دارند. فاکتور های زیادی در رتبه وب سایت وجود دارند که در برخی از آنها شما قادر به کنترل و مدیریت آنها نیستید. از جایگاه سایت خود در موتورهای جستجو راضی نیستید؟ علاوه بر توانایی های شخصی خود فرد و با توجه به گزینه هایی که پنل وردپرس در اختیار فرد قرار می دهد، می توان یک سایت قوی خلق کرد. پس گزینه name post را برای نوع url انتخاب کنید تا پس از انتشار هر نوشه یا مقاله و صفحه ای url منحصر به فرد و متفاوت از سایر صفحات ایجاد شود.

اما این کلمات در مرحله اول تحقیقات کلمات کلیدی پیدا شده که مربوط به کل وب سایت است. توضیحات متا یک عامل مستقیم رتبه بندی نیست، اما برای ترغیب کاربران برای ورود به سایت شما بسیار مهم است. برای دامنه و گستردگی پروژه از ابتدا بر اساس اهداف سئوی شرکت و موقعیت صنعت موردبحث تصمیم گیری خواهد شد. هر یک از صفحات شما باید بر روی یک موضوع متمرکز باشد و مهمترین کلمات کلیدی برای اهداف سئو در آن گنجانده شده باشد. میتوانید از افزونه W3 Total Cache (برای افراد حرفهایتر) و افزونه WP Super Cache (برای افراد آماتور) استفاده کنید. عنوانی جذاب ایجاد کنید که افراد را ترغیب به کلیک کنید. این پلاگین نیز بدون ایجاد تغییر در دیتابیس سایت، به صورت اتوماتیک اقدام به تغییر عناوین و تگ Alt عکس ها می پردازد. یکی از اولین مراحل، تغییر ساختار پیوندی و تنظیم URL است. در ادامه با بررسی موردی چند سایت، معیارهای اصلی برای تصمیمگیری در مورد معماری سایت و ساختار آدرسدهی را میآموزیم.

این کلمات را نیز می توانید از سرچ کنسول گوگل به دست آورید که برای هر سایت منحصر به فرد و متفاوت می باشد. اطلاعات متا شبکههای اجتماعی و تصویری بازگشت پذیر برای استفاده در مواقعی که امکان دسترسی به صفحات دیگر وجود ندارد. با این وجود نمی توانید مانند نقشه سایت های دیگر با نقشه سایت های خبری برخورد کنید. چنانچه سوالی در این خصوص دارید می توانید با ما در میان بگذارید. اگر قصد دارید در آینده سایتتان را راهاندازی کنید، احتمالا اولین سوالی که برایتان پیش میآید، این است که دامنه سایتتان باید پیشوند www داشته باشد یا نه. رنک مث بر تارنما شما تحقیق کرده و مسائل اساسی را برایتان پررنگ مینماید و بعد آمارهایی را ارائه میکند تا بتوانید به امداد آن ترافیک تارنما و مرتبهبندی کلیدواژه خویش را ارتقا دهید. پس نصب قالب ، برای اینکه سایت وردپرسی شما به صفحه اول گوگل ارتقا یابد و بتواند بازدید مناسبی کسب کند ، باید اصول سئو وردپرس را رعایت کنید. یکی از بدترین آسیب هایی که ممکن است به سایت وردپرس وارد شود ، هک شدن یا نفوذ هکرها به سایت می باشد که می تواند زحمات شما را یک شبه به باد دهد و یا وجود بدافزارها مانع پیشرفت و ارتقا رتبه شما شود.

همینطور لینک شدن مطالب بهتر انجام میشود و نشانه گذاری تمیزتری خواهید داشت. به سرعت می توانید در پست های مهمان جستجو کرده و از عدم وجود لینک follow به محصولات یا سایت های بدون مجوز، اطمینان حاصل کنید. واقعیت این است که؛ به آنچه حاصل از جستجوی خودمان در گوگل است اعتماد بیشتری داریم تا محتوایی که به صورت تبلیغات (بنر، پیامک، ایمیل و …) به دست ما رسیده است. هدف از تمرکز بر روی سایت های اینترنتی کسب جایگاه های نخستین در صفحه اول گوگل می باشد. رقابت نیز یکی از موضوعات بسیار مهمی است که بر روی قیمت و هزینه انجام سئو افزایش پیدا خواهد کرد. جهت انجام هر کدام از این خدمات کافیست با ما در ارتباط باشید تا هزینه و شرایط خدمات به شما اعلام شود. و متوجه شوید کدام عبارات محبوبیت و کاربرد بیشتری در زمان جستجوی کاربران در گوگل دارند.

پس گوگل به این روش کار میکند و سعی دارد همیشه بهترین نتیجه ممکن را به کاربر نشان دهد، تا کاربر دفعه بعد نیز از گوگل برای رسیدن به نتایج جستجوهای خود استفاده کند. پس ما تمام بک لینکهای سایت شما را در یک فایل اکسل CSV اکسپورت کرده و برای شما ارسال می کنیم. وردپرس با داشتن امکانات بسیار زیادی برای ساخت یک سایت یا وبلاگ ساده تا یک سایت و فروشگاه بسیار حرفه ای کاربرد دارد. این کار به شما کمک می کند تا تلاش های سئو وبلاگ شما، با توجه کاربران و دنبال کردنتان رو به رو شود. برای این که مطمئن بشید مطلب شما به مخاطبان این موضوع نمایش داده میشه باید تلاش کنید که صفحه وب سایت خودتون رو برای کسانی که عبارت“چگونه یک لانه پرنده بسازیم” بهینه کنید و در رتبه بالای موتورهای جستجو قرار بگیرید. سرچ کردن در موتورهای جستجو برای بسیاری از برندها و کسبوکارها منبع اصلی جذب ترافیک و تکمیلکننده سایر کانالهای بازاریابی است. باصرفهسازی اینترنتوب سایت وردپرسی برای موتورهای کاوش در جذب بازدیدکنندگان و ارتقا مخاطبان امری بسیار اصلی میباشد. برای بالا بردن امنیت وردپرس که تاثیر بسیار زیادی در سئو دارد ، استفاده از گواهینامه ssl حیاتی است. البته گوگل به عنوان محبوب ترین و پرکاربردترین موتور جستجو پول سایت های نوشته شده با جاوا اسکریپت را نمایش می دهد دقت کنید که استفاده از فریم ورک های مناسب باعث افزایش سرعت بالا آمدن صفحات جاوااسکریپتی در گوگل می شود و مشکل تکرار درخواست ها برای نمایش محتوا را مرتفع می کند تا سیو سایت بهبود یابد.

Ahrefs به شما نشان میهد که چه افرادی به برند و شبکه های اجتماعی شما علاقه مند هستند. همان طور که می دانید سئو یکی از روش های افزایش فروش و افزایش بازدید سایت می باشد اما این کار عملا شیوه ای بسیار سخت و سنگین می باشد که نیاز به دانش تخصصی در این زمینه دارد. هرچقدر که امکانات قالب بیشتر باشد ، کدهای سنگین و حجیم تری دارد و این مسئله سرعت سایت را کاهش می دهد. ما در مطلب 3 قالب سئو شده برای وردپرس ، قالب هایی که بهترین عملکرد در سئو وردپرس را دارند به شما معرفی کرده ایم که می توانید از میان آنها باتوجه به نوع کاربری سایت خود ، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. در اینجا میتوانید تنظیمات لازم برای بهینهسازی سئوی سایت خود را انجام دهید. نیز میشود. البته بهجرئت میتوانیم بگوییم که بحث سئو خارجی بهمراتب مفصلتر و طولانیتر از سئوی داخلی است. فشرده سازی و یکپارچه کردن فایلهای CSS و JS باعث کاهش تعداد ارسال درخواست به سرور هنگام لود سایت شده که گاها حتی باعث کاهش بیش از 100 درخواست Server Requests میشود. این مطلب هم برای جست و جو عکس ها صدق می کند و باید به این نکته توجه کنید که تصاویر، زمان بارگذاری و لود شدن تمام صفحه را تحت تاثیر قرار می دهند و معمولا باعث افزایش زمان بارگذاری خواهند شد.

مت در سئولایت خدمات سئو وردپرس را نیز بصورت حرفه ای انجام میدهیم. برای دیدن پاسخ این سوال دوره آموزش سئو حرفه ای ما را مشاهده کنید. به همین دلیل این نوع قوانین سئو معمولا در قسمت حرفه ای لیست قیمت سئو بیشتر نمود پیدا می کنند. PNG: این نوع فرمت برای تصاویر گرافیکی ، متن ها ، اسکرین شات ها بسیار مناسب است. البته نکات منفی نیز دارد ، اما برای سئو بهتر است انجام دهید. متاتگ اساساً به درک بهتر خزنده موتور جستجو از آنچه در یک صفحه وب ارائه شده کمک میکند. افزونه EWWW Image Optimizer با هدف کمک به افزایش سرعت بارگذاری سایت به وسیله بهینه سازی تصاویر طراحی شده است. جایگاه صفحه ای که تصویر درج شده در آن و همچنین جایگاه و اعتبار دامنه هم می تواند نقش مهمی در افزایش رتبه تصاویر ایفا کند. SEOPress یکی دیگر از پلاگین های ساده و در عین حال قدرتمند سئو سایت وردپرس است و شامل تمام ویژگی ها و امکانات یک افزونه کامل سئو است و قابلیت تنظیمات عنوان متا ، توضیحات ، نقشه های سایت XML تصویر و محتوا ، تغییر مسیرها و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. نمونههایی از سئوی داخلی شامل تولید محتوای متنی، سرفصلها و تیترها، بهینهسازی تصویر، تگهای عنوان، توضیحات متا، دادههای ساختاریافته، تولید محتوای تصویری موارد دیگر است.

برای رتبه بندی پست های وبلاگ خود، راهنمای کامل و بصری ما برای سئوی درون صفحه را بررسی کنید. این پلاگین رایگان بوده و شما را از صرف هزینه برای فشرده سازی تصاویر بی نیاز می کند. به طور کلی استفاده از تبلیغات گوگل بهصورت مستمر هزینه بالایی دارد؛ از تبلیغات گوگل میتوانید برای سنجش کلمات کلیدی یا برندینگ استفاده کنید. در شرکتهای بزرگ، تیمی برای بررسی این حوزه وجود دارد. فیدهای رسانه های اجتماعی خود را بررسی کنید. گوگل با استفاده از رباتهایی به نام خزشگر، سایت شما را خزش کرده و در صورت صلاحدید، آن را در نتایج خود نشان میدهد. از آنجایی که به قرمه سبزی خیلی علاقه دارم، در بخش جستجوی تصاویر گوگل دستور پخت قرمه سبزی را جستجو کردم و نتایج تصویر زیر نمایش داده شد. راه دیگر هم استفاده از پلاگین فشرده ساز تصویر است. البته Moz Keyword Explorer یا Wordtracker دو ابزار دیگر در این حوزه هستند که میتوان از آن ها برای اطلاع از آمار و ارقام جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر به همراه میزان ترند شدن این کلمات استفاده کرد.

تنها به خاطر داشته باشید که دسترسی خزنده ها به صفحات مهم این سایت را از طریق این فایل، مسدود نکنید. توجه: اگر وب سایت شما مدت زمان طولانی در حال فعالیت است و صفحات زیادی منتشر شده و تعداد زیادی نیز در گوگل ایندکس شده اند ، ساختار url را تغییر ندهید. در سئو تکنیکال بسیار لازم است که توجه به خصوصی به بهینه سازی ساختار وب سایت برای ربات های گوگل داشت. تعداد: درست است که کیفیت بکلینکها از کمیت آنها اهمیت بیشتری دارند، اما این به آن معنا نیست که تعداد بکلینکهایی که برای سایتتان گرفتهاید مهم نباشند! میزان خلاقیت آن ها در مقایسه با خودتان چقدر است؟ میزان فروش این فروشگاه چقدر با کیفیت محصولاتی که ارائه میکند همخوانی دارد؟

معنی این عبارت را باید بهسازی و بهینه سازی وب سایت ها برای موتور جستجو دانست. داشتن لینک های شکسته در سایت باعث کاهش رتبه سایت شما می شود، شما باید آنها را پیدا و حل کنید. بنابراین میتوانید به آن صفحه مراجعه کنید و با ویرایش آن، لینک درست را جایگزین کنید. یکی از اشتباهات رایج در استفاده از این فرمت تصویر، بکارگیری آن برای تصاویر رئال یا واقعی است. اشتباهات گاهی غیرقابل پیشگیری هستند. همچنین برعکس هم میتواند عمل کند: اگر اشتباهات فنی جدی در سئو تکنیکال سایت خود داشته باشید ممکن است برای شما هزینه داشته باشد. استفاده صحیح از فونت های h1،h2،h3 :h1 فقط یک بار و برای تیتر وب سایت استفاده می شود، h2 برای تیترهای مهم استفاده می شود و برای وردپرس هائز اهمیت می باشد.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، پلتفرم محبوب برای راه اندازی سایت های کسب و کار و فروشگاه اینترنتی است که تنها با یک نصب ساده آماده استفاده می شود. مواردی که در ادامه آموزش می دهیم ، اقداماتی علاوه بر سئو تکنیکال یا تولید محتوا و لینکسازی داخلی هستند و برای سایت های وردپرسی ضرورت بسیاری دارند. گوگل کروم در هنگام قرار گرفتن موس بر روی تصویر عنوان آن را به کاربر نشان می دهند. روی برگه تجزیه و تحلیل صفحه کلیک کنید. برای اینکه این لینکهای شکسته و مرده را پیدا کنید، میتوانید از ابزار Semrush SEO audit یا Screaming Frog استفاده کنید. برای مشاهده توضیحات می توانید بر روی خرید رپورتاژ آگهی دانشگاهی کلیک نمایید. همچنین کراولر های سوم شخص مانند Screaming Frog وجود دارد که می توانید با کلیک بر روی تب تصاویر آن ها را بر اساس حجم مرتب کنید. مسلماً تجزیه و تحلیل رقبا یکی از اصول مهم سئو است، شاید برای شما این سؤال پیش آمده باشد که چگونه می توانید استراتژی سئو رقبای خود را شناسایی کنید تا بتوانید از آن ها در SERP ها سبقت بگیرید. شاید بهترین روش برای بررسی و پیدا کردن این صفحهها، ابزار Coverage Report وبمستر باشد. کارآفرینان، صاحبین کسب و کارهای کوچک و فریلنسرها همگی می توانند از ویژگی های این ابزار قدرتمند استفاده کنند.

توضیحات متا همان متنی است که در صفحه نتایج زیر عنوان قرار دارد. همان طور که می دانید سئو و بهینه سازی سایت شامل دو بخش می باشد، سئو داخلی و سئو خارجی. استفاده از این افزونه بسیار ساده است و تمام ویژگیهای افزونه Yoast SEO را شامل میشود. به عنوان مثال سئو در کلمه آموزش سئو در ارومیه با کلمه آموزش سئو یا سئو بسیار بسیار آسان تر است. کار با این افزونه بسیار آسان بوده و تنها با چند کلیک انجام می شود. نصب آسان و امکان کنترل مهم ترین بخش های سایت ، شرایط مناسبی را برای سئو فروشگاه آنلاین شما فرهم می کند. پس حتما برای ارتقای بازاریابی آنلاین و رتبه سایت خود این موضوع را جدی بگیرید. ابزار SEMRush دارای رابط کاربری ساده ایست و امکان ندارد که تازه کاران سئو پس از مشاهده، هراسی به دل راه بدهند.

باید بدانید که گوگل محتوای تصویری را هم مثل محتوای متنی برای جلوگیری از انتشار اطلاعات کپی و تکراری بررسی میکند. مسئله بزرگی که بعد از چنین رویدای اتفاق می افتد احتمال جریمه شدن سایت توسط موتورهای جستجوست، چرا که آنها تصور می کنند که شما با ایجاد محتوای تکراری در صفحات مختلف قصد شبیه سازی دارید. بعضی از این طرحها یا مزارع لینک، موجب ایجاد هزاران وبسایت برای فروش هرزنگاری لینکها میشوند. مشاور و متخصص سئو به تمام ابزارهایی که در این حوزه وجود دارد، تسلط کامل داشته و یک سرپرست حرفهای برای کمپین سئو خواهد بود. متخصص سئو مدام در حال تحلیل سایت خود و سایت رقیبان است. به طور حتم پس از چند سال کار و کسب تجربه شما به یک متخصص سئو یا SEO expert موفق تبدیل خواهید شد. خدمات مشاوره سئو به شما کمک خواهد کرد تا پس از بررسی و آنالیز وب سایت، بتوانید برای کسب رتبه های بهتر در نتایج جستجو اقدامات لازم را انجام دهید. همچنین این اجازه را به شما میدهد به آسانی برای سایتتان یک نقشه سایت راه اندازی کنید و چند اسکیما اضافه کنید.

این مورد باعث می شود که مشتریان شما بهصورت تصاعدی زیاد شده و فروش زیادی خواهید داشت. البته گوگل در سال 2005 قابلیتی با نام no-follow را معرفی کرد که سیستم وردپرس نسبت به کامنتها بهصورت پیشفرض در این حالت قرار دارد؛ اما بنا به گفته این موتور جستوجو، وجود کامنتهای اسپم زیر پستها حتی اگر ایندکس نشوند و بهعنوان بک لینک نامعتبر هم شناخته نشوند، بازهم برای سایتتان زیانبار هستند. در نظر داشته باشید که برای خوانایی بهتر و زیبایی متن، بیشتر از 300 کلمه زیر یک تیتر نیاورید. تعیین صفحات فرود: کیفیت بهتر از کمیت است، چند صفحه با کیفیت داشته باشید تا چندین صفحه بی کیفیت پس سعی کنید صفحات با کیفیت بارگذاری کنید. همچنین پس از آن جهت تقویت قدرت سئوی خارجی (off page SEO) نیز بک لینکهای بسیار قدرتمندی به سایت شما ارائه خواهیم کرد که در انتها توضیح داده شده است. سئوی تکنیکال را می توان زیر مجموعه سئوی داخلی دانست و به مسائلی مانند مطابقت سایت با جنبه های فنی موتورهای جستجو، رباتها، کدهای برنامه نویسی و…

سعی کنید تمام توجه خود را به این موضوع منعطف کنید تا بتوانید متنی را بنویسید که تصویر را بیان کند، به طوری که متن انتخاب شده برای کاربر و موتور جست و جو قابل درک باشد. کاربر C وب سایت شما را از طریق یک دستگاه تلفن همراه مشاهده می کند، وب سایت شما نسخه ای کوچک از تصویر شما را ارائه می دهد. گوگل در سال 2015 اعلام کرد که سازگاری موبایل به زودی به یک سیگنال رتبه­بندی برای جستجوهای انجام شده در دستگاه­های تلفن همراه تبدیل می­شود. این پلاگین یک راه حل سریع برای ویرایش صفحات AMP است. این بهترین روش برای بهینه سازی صفحات شما است زیرا گوگل می تواند محتوای کامل صفحات وب شما را در کد HTML مشاهده کند و کاربران وب سایت خوبی پیدا می کنند.

این صفحه می تواند برای سئو سایت شما زیان بار باشد که ممکن است در رتبه شما در نتایج تاثیر گذار باشد. شما میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینهای سایت خود را به کمک آموزش مای لازمی که در سایتها وجود دارد، بهصورت رایگان و بدون پرداخت هزینهای انجام دهید امروزه افراد میتوانند بهآسانی تنها با دیدن چند ساعت فیلم آموزشی طراحی سایت و همچنین سئوی سایت خود را انجام دهند اما گاهی ممکن است شما وقت لازم را برای گذراندن دوره مای آموزشی نداشته باشید. در سئو، سئوکار با توجه به علم و تجربه خود، فاکتورهای لازم برای بهینه شدن سایت را در آن پیاده سازی کرده و سعی میکند هر صفحه از آن را “روی کلمات” مربوطه، در نتایج جستجو به رتبه بهتری برساند. البته تیم این افزونه تایید کرده است که درحال کار روی یک نسخه تجاری یا اصطلاحا پریمیموم هستند و در آینده آن را منتشر میکند. پاسخ به این سؤال به شما کمک میکند تا متوجه شوید که تا چه حد میتوانید روی او برای کار تمرکز و سرمایه گذاری کنید. اگر میخواهید به طور کامل با سئو عکس، نام گذاری عکس و تاثیر عکس در سئو آشنا شوید و جدیدترین تکنیک های بهینه سازی تصاویر را یاد بگیرید میتوانیداز مراجع معتبر کمک بگیرید.

این پلتفرمها رتبهبندی کلمات کلیدی را ردیابی میکنند، به تحقیقات کلمات کلیدی کمک میکنند، فرصتهای سئو درون صفحه و خارج از صفحه را شناسایی میکنند، و بسیاری از کارهای دیگر مرتبط با سئو. هدف تمامی کسب و کارهای اینترنتی نیز چیزی جز این نیست. تمامی موارد مطرح شده پس از انتخاب کلمه کلیدی مناسب با کسب و کار انجام می شود. برای سئو وردپرس بهتر است قبل از انجام هرکاری تمامی موارد یک سایت از نظر سئو را بررسی سنیور سئو در اصفهان کنید. هزینه پروژه سئو نیز همان طور که اشاره نمودیم از طریق فاکتورهای فوق بررسی می شود و در نهایت یک جمع بندی نهایی را برای شما ارسال خواهیم نمود که می توانید پس از بررسی شرایط اقدام به سئو کنید. تگهای پایینتر در سئو تاثیری ندارند؛ پس نیازی به استفاده از آنها نیست. هنگامی که این تگ ها به درستی استفاده شوند، به وبمسترها اجازه می دهند تا اطلاعات کامل تری از صفحات خود را به اغلب شبکه های اجتماعی ارائه دهند.

گوگل این کلمه کلیدی را برجسته خواهد کرد. به طور خلاصه این کار اسپمرها و تبلیغ کنندگان را از سایت شما دور خواهد کرد. با توجه به توضیحات گفته شده و در جهت کاهش استفاده از منابع، پیشنهاد میکنم Hotlink را در سایت تان غیر فعال کنید. به همین دلیل استفاده از افزونه Sumo’s Image Sharer را پیشنهاد می دهیم. به همین دلیل انتخاب یک میزبانی مناسب بسیار مهم است.به شما پیشنهاد می کنیم سایت خود را به یک شرکت میزبانی خوب منتقل کنید. همچنین میتوانید برای اطمینان از پر شدن صحیح پست، صفحه خود را در توییتر یا فیسبوک ارسال کنید. عناوین و توضیحات مناسب برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر در صفحات جستوجو.