فایل صوتی: صدای باران این صدای عاشقانه شبیه چیست؟ سجاد سلیمانی | mey

پادکست قصه‌گو داستانی –Fiction Storytelling Podcastهم فرم دیگر از پادکست قصه‌گو است. یعنی میزبان یا میزبان‌های پادکست در نقش گوینده صدای شخصیت‌ها قرار می‌گیرند و داستانی را همانند یک فیلم و سریال، در پادکست پیش می‌برند. البته این مدل پادکست ممکن است توسط یک میزبان انجام شود و آن نقش راوی داشته باشد. در بین پادکست‌های انگلیسی بسیاری از نویسندگان داستان‌های خود را از طریق این مدیوم برای مخاطبین تعریف می‌کنند و طرفداران بسیاری نیز دارند. کلمه پادکست ترکیب دو واژه iPod (دستگاه پخش موزیک اپل) و Broadcast (پخش -گسترده-) است که در سال ۲۰۰۴ توسط بن همرزلی در روزنامه گاردین «مقاله انقلاب شنیداری» عنوان شد.

آموزش تدوین پادکست با Audacity

این پیام مربوط به کدام بخش هست؟ چه کاری میخواسید انجام بدید که با این پیغام روبرو شدید. چون یکم عجیبه اگر اینطوری باشه که مجبور کنه که حتما پرداختی رو باید انجام داده باشید در استور. درسته برخی لینک‌های خودمون رو به صورت کامل قرار میدیم و خود لینک‌ها رو لینک‌دار می‌کنیم ولی در هر همه قسمت‌هایی که اسپانسر داشتیم، اسم اسپانسر لینک شده از قسمت ۱۸ به بعد می‌تونید ببینید. هر سوالی در مسیر پادکست ساختن داشتید همینجا بپرسید. اگر دیتابیس رو ساخته باشید، مراحل از اول شروع میشه، اگر بازم مشکل بود در نصب وردپرس یک بار دیتابیس رو پاک کنید و مجدد از اول بسازید و مراحل نصب رو انجام بدید. البته الان یه ۱ماه و خورده هست که آنلاین شده پادکستم ولی هنوز آنلاین نشده اونجا .

یعنی لینک به سایت شما نمی‌دهند و فید هم مربوط به یک شرکت میزبانی است. اگر روی اپل پادکست منتشر کرده باشید که به واسطه اون بقیه جاها پخش شده باشه، بله ممکنه چند روز بعد که دیگه فید حذف بشه، صفحه‌ی شما هم حذف بشه. در این خصوص مقاله‌ی زیر رو حتما بخونید انتقال و تغییر میزبان پادکست ها رو کامل توضیح دادم. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، این قسمت مربوط به باکسی است که برای اپیزودهای شما در قسمت نوشته‌های وردپرس نمایش داده می‌شود و لازم است که دو گزینه اول را فعال نگه دارید.

انتشار پادکست بر روی آیتونز اپل پادکست – Apple Podcasts

اگر روی سایت خودتون با پلاگین پاور پرس پادکست رو بالا بیارید، آمار بیسیک خود بلوبری رو می‌تونید برای پادکست داشته باشید. کافیه در صفحه اصلی تنظیمات پلاگین با سایت بلوبری ست کنید. کار سختی نیست قسمت مشخصی برای انجام این کار در نظر گرفته شده فقط کافیه حساب توی بلوبری بسازید و با این پلاگین ست کنید.

  • سلام من تمام مراحل و انجام دادم و در همه پادگیر ها هم از همین روش استفاده از هاست خودم برای ادرس فید استفاده کردم .
  • برای مثال در یک پادکست تک‌نفره ممکن است، داستانی تعریف شود و سپس در خصوص داستان با کسی به‌عنوان مهمان مصاحبه‌ای هم انجام شود.
  • به همین سادگی می‌توانید فایل ضبط شده خود را گوش داده و قسمت‌های اضافی و نامناسب را به‌این شکل از فایل حذف کنید.
  • پس از تایید ایمیلی به حساب ایمیل Apple ID شما ارسال می‌شود.
  • چند ماهی است که با پادکست «بهترین خودت شو» آشنا شده‌ام و شانس آن را داشتم تا در این سفر در استودیوی آنها حضور پیدا کنم و درباره مینیمالیسم صحبت کنیم.
  • طبیعتا باید لینک ویدیو شما اونجا باشه که این رو هم قسمت پادکست حساب دانلود پادکست کرده.
حال قصد داریم کمی صدای موزیک را کمتر از صدای فایل ضبط شده خود کنیم. برای اینکار مطابق تصویر زیر، از ابزار Envelope استفاده می‌کنیم. با استفاده از این ابزار دو نوار در بالا و پایین فایل قرار می‌گیرند که می‌توانید آن‌ها را به‌راحتی با ماوس بالا و پایین کنید. برای اینکه صدا در ابتدا بلند باشد و هنگامی که به فایل ضبط شده شما می‌رسد، میزان بلندی آن کم شود می‌توانید مطابق تصویر زیر عمل کنید.

Follow podcast failed

فایل صوتی: صدای باران این صدای عاشقانه شبیه چیست؟ سجاد سلیمانی | mey