فتوشاپ چیست؟ کاربرد های بی نظیر فتوشاپ را بشناسید رشدانا

همچنین برای ایجاد یک لوگوی جذاب از ایلوستریتور استفاده کردیم. مهمترین قسمت این دوره اجرای دیجیتالی کارهای دستی شماست که بصورت مفصل در نرم افزارهای فتوشاپ و ایلوستریتور به شما آموزش داده می شود و تمام تکنیک های لازم برای اجرای دیجیتال طرح را فرا می گیرید. طراحی وب سایت های پویا با انواع زبان های برنامه نویسی مانند .Net و یا جاوااسکریپت و … انجام می شود.

هم چنین می توانید این فریم ها را با تصاویر متعدد پُر کنید. به راحتی می توانید تصویر دلخواه خود را بر روی فریم بیاندازید تا عکس به صورت خودکار با فریم شما منطبق شود. مانند ابزار Vertical Mask Type Tool، ابزار Horizontal Type Mask Tool یک طرح انتخابی را سفارش طراحی لوگو ایجاد می کند. با این حال ، تایپ به جای عمودی به صورت افقی اضافه می شود. فتوشاپ به عکاسان کمک می‌کند که کیفیت تصاویر را بالا ببرند و حتی عکس های قدیمی را ترمیم و بازسازی کنند.

چه شما یک عکاس حرفه‌ای باشید، یا فقط فردی که می خواهد مهارتهای تصویرسازی خود را بهبود ببخشد، در هر صورت، این دوره شما را قادر خواهد ساخت با استفاده… به طراحان کمک می‌کند تا بتوانند بخش های مختلف وب‌سایت خود را به شیوه ای زیبا، حرفه ای و کاربر پسند خلق کنند. در پست پروداکشن به وسیله ی فتوشاپ، آن‌ها می‌توانند رندرهای نهایی خود را اصلاح کنند، پس زمینه ی دلخواه خود را طراحی کنند، مصالح مورد نظر را به سطوح اضافه کنند و حتی نور تصاویر را تغییر دهند. کار کردن با فتوشاپ به دلیل داشتن ابزار گوناگون فرصت آزمون و خطا را در اختیار شما قرار می‌دهد و باعث افزایش خلاقیت شما می‌گردد. بنابراین اگر شغل و مهارت شما مرتبط با طراحی است، حتما فتوشاپ را فرا بگیرید و با تمرین مستمر سعی کنید حرفه ای شوید.

کدام نسخه فتوشاپ بهترین گزینه برای طراحی وب است؟

به ازای هر روزی که دیرتر یادگیری را آغاز کنید، ماه‌ها از قافله متخصصان این زمینه عقب خواهید ماند و ما نمی‌خواهیم این اتفاق بیفتند. یادتان باشد تمرین کردن از شما یک فتوشاپ‎‌کار حرفه‌ای و کاملا متفاوت خواهد ساخت. برای همین در هر زمینه‌ای (طراحی کارت ویزیت، طراحی بنر، طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی عکس، ویرایش عکس، ویرایش ویدئو و …) ممارت و تمرین رکن اصلی و مشترکی است که باید همیشه در نظر داشته باشید.

  • یعنی سایت می‌تواند خود را با دستگاهی که در آن باز می‌شود تطبیق بدهد.
  • دیدن این سرفصل آموزشی می تواند بازخورد مناسبی برای دوره تخصصی طراحی فتوشاپ طهاکو در ذهن طراحان و گرافیست ها ایجاد نماید و در نهایت متوجه خواهند شد بعد از مشاهده این دوره با چه مباحثی آشنا می شوند.
  • لینوم به‌عنوان اولین پلتفرم آموزشی میکرولرنینگ فارسی، با هدف دسترسی همگانی به آموزش باکیفیت و کاهش هزینه‌های یادگیری از سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرده‌است.
  • بعد از پاکسازی لایه‌ها، از نتیجه کار متعجب می‌شوید، زیرا بسیاری از موارد اضافی حذف می‌شوند.

با ابزار Horizontal Type Tool عبارت زیر را در تصویر تایپ کنید. با ابزار Rectangular Marquee Tool کل صفحه را انتخاب کنید و در لایه جدید با رنگ سیاه پرکنید. ابزار Line Tool را انتخاب کنید و یک خط از گوشه بالا سمت راست به قسمت پایین سمت چپ تصویر بکشید. یک براش نرم سیاه رنگ با سایز 80 پیکسل و شفافیت %30 انتخاب کنید و بر روی لایه مستطیل نقاشی کنید تا با لایه زیرین ترکیب شود.

اندازه متن لوگو را با اعمال اندازه فونت بزرگ تر تغییر دهید. از میانبر Vبرای انتخاب سریع هر شیء روی بوم تان استفاده کنید. موقعیت آن ها را روی بوم حرکت دهید تا ظاهر زیباتری داشته باشید. اشتیاق گوگل این است که چیزها را یکبار ایجاد کند، آنها را کامل کند و به آنها پایبند باشد.

کاربرد این متغیرها در نامگذاری فایل‌ها بسیار هوشمند و حساب‌شده است و از بروز هرگونه اشتباه و سردرگمی در آینده جلوگیری می‌کند. بعد از پاکسازی لایه‌ها، از نتیجه کار متعجب می‌شوید، زیرا بسیاری از موارد اضافی حذف می‌شوند. داخل سایت ما چند بخش برای یادگیری فتوشاپ وجود دارد که در این بخش به اختصار درباره آن‌ها توضیح می‌دهیم. کار او به‌طور مبسوط شامل طراحی جلد کتاب، طراحی نشریات، مشاور برند، طراحی سرمقاله، پوستر، نویسندگی و کیوریتوری می‌شود. نام «طراحی گرافیک» برای اولین‌بار و در سال ۱۹۲۲ در مقاله‌ی «نوع جدید چاپ، خواستار طراحی جدید» توسط ویلیام ادیسون دیگینز، طراح کتاب آمریکایی، استفاده شد. تاكنون ابزارهاي فراواني را براي دسته‌هاي اول و دوم با هم بررسي كرده‌ايم و با كاربرد آنها آشنا شده‌ايم‌، اما براي دسته سوم كه همان طراحان وب هستند زياد صحبت نكرده‌ايم.

فتوشاپ، طراحی

فتوشاپ چیست؟ کاربرد های بی نظیر فتوشاپ را بشناسید رشدانا