فروش و نصب انواع آسانسور لوکس و لاکچری شرکت آسانسور و پله برقی هیرو

در موارد معدودی نیز شاخص LL که مخفف کلمه Lower Level یا Lower Lobby است برای نشان دادن طبقه پایین لابی یا طبقه زیر به کار می‌رود. به این ترتیب اگر در یک آسانسور با کلیدی با این علائم و رنگ‌ها برخورد کردیم به راحتی از معنا و مفهوم آن باخبر هستیم و می‌توانید زودتر از دیگران نیاز خود را رفع کنیم. تکنسین ها، بیشترین افرادی هستند که جان خود را در حوادث مرتبط با آسانسور از دست می دهند. تقریبا ۹۵% آسانسور های نصب شده از این دو سیستم تعلیق پیروی میکنند .

فروش و نصب انواع آسانسور لوکس و لاکچری شرکت آسانسور و پله برقی هیرو

همچنین مبحث طراحی معماری و جانمایی آسانسور ها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طور کلی ساختمان های با کاربری هتل و خدمات رفاهی در دسته آسانسورهای پرتردد و لوکس قرار می گیرند. کلیه موارد فوق در نهایت منجر به تعدد استارت ها ، حتی تا چندین برابر ساختمان های مسکونی می گردد.

موارد ناصحیح در نصب آسانسورها

امروزه شرکت ها و برندهای بسیار زیادی را می توانید مشاهده کنید که هر یک از آنها به دنبال ساخت و طراحی بهترین انواع این محصولات هستند. شما نیز می توانید با توجه به تعداد طبقات ساختمان خود و بودجه ای که در اختیار دارید، یکی از مناسب ترین و بهترین این تجهیزات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. یکی از شرکت های قدیمی و با سابقه فعال در زمینه آسانسور در ایران، شرکت آریان آسانسور است.

درب های تلسکوپیدرب های تلسکوپی نوعی از درب های اتوماتیکی به حساب می آیند و قابل استفاده برای مکان ها با فضای کم هستند زیرا مکانیسم آن ها به گونه ای طراحی شده که نیازی به لغزش درب تا انتهای دیوار نیست. زمانی که درب باز می شود، به صورت مجزا و تک تک جمع می شوند و در فضای داخلی دیوار قرار می گیرند. و یا تعمیر آسانسور در تهران می توانید با کارشناسان افرند پارس در ارتباط باشید. به هنگامی که موتور استارت می زند و کابین حرکت نمی کند، باید دو عامل را بررسی کنیم.

  • این آسانسورها در موقعیت‌های مختلفی، از مراکز خرید گرفته تا اقامتگاه‌های خصوصی استفاده شوند.
  • با توجه به نوسانات قیمت و تنوع در طراحی و همچنین انواع ساختار آسانسور ها ، برای قیمت آسانسور با کارشناسان ما تماس بگیرید تا پس از بازدید رایگان از محل پروژه قیمت آسانسور محاسبه و پیش فاکتور برای شما ارسال شود .
  • در داخل فریم وزنه به اندازه وزن کابین به اضافه نصف ظرفیت کابین وزنه وجود دارد.
  • وقتی جریان برق وصل می شود نیرویی که حاصل سیم پیچ های آهن رباست باعث بالا رفتن کابین آسانسور می شود.
  • از دیدگاه کسی که از لابی به طبقه هیجدهم می‌رود، آسانسور به سادگی یک جعبه فلزی با درهایی است که در یک طبقه بسته می‌شود و سپس در طبقه دیگر باز می‌شود.

فضای بیشتری را نسبت به نوع دیگر موتور اشغال می کند و چون ترمز های به کار رفته در این سیستم اکثرا دیسکی هستند، با استهلاک بالای لنت ترمز مواجه خواهیم بود. به نوعی نیاز است در هر سرویس آسانسوری که موتور گیربکس دار دارد، لنت ترمز مداوم چک شده و تعمیر شود. شامل پیچ و مهره، لقمه و براکت می شود و وظیفه ی اصلی ریل آسانسور، یکسان نگه داشتن مسیر حرکت کابین و قاب وزنه است. همچنین ریل ار وقوع نوساناتی که در هنگام سوار شدن افراد به کابین رخ می دهد، جلوگیری می نماید. ریل ها در انواع مختلف آسانسور به صورت جفت یعنی (ریل های T5 و T9 ) به فروش می رسند. این که یک آسانسور به چه تعداد ریلی نیاز دارد، به مسافتی که کابین طی می کند (تعداد طبقات و ارتفاع ساختمان) و همچنین به تمامی تعداد توقف های آسانسور بستگی دارد.

تماس

احتمالاً با این دکمه در آسانسورهای ایستگاههای قطار یا مترو مواجه خواهید شد که به معنی Street و معرف طبقه خیابان است. گاهی نیز در ساختمان‌های اسپا این دکمه در آسانسورها دیده می‌شود که برگرفته از عبارت Stand for spa است. طبقات منفی در یک ساختمان به طبقاتی که در زیر طبقه همکف قرار دارند اطلاق می‌شود. از آن جایی که اعداد در برخی از کشور ها بد شانسی تلقی می شوند، بسیاری از ساختمان ها تصمیم گرفتند عدد سیزده را از طرح طبقات خود حذف کنند. شرکت آسانسور اوتیس تخمین زده است که تقریبا 85 درصد ساختمان هایی که دارای آسانسور هستند، دکمه سیزده ندارند.

این دکمه معمولاً چندان رایج نمی‌باشد و در برخی از سالن‌های قطار یا عرشه‌های دو طبقه کاربرد دارد. در ادامه بحث مربوط به معنی دکمه های آسانسور، به چند دکمه غیر رایج که در موارد معدودی ممکن است با آن مواجه شوید اشاره می‌کنیم. در سیستم تعلیق دو به یک فشار روی موتور بسیار کمتر است به طوری که در پروژه هایی با توقف های مساوی و ظرفیت مساوی میتوان با تغییر سیستم تعلیق یک به یک به دو به یک از موتور با توان بسیار پایین تری استفاده کرد. علت وجود فلکه هرزگرد بالا بردن سطح اصطحکاک سیم بکسل و فلکه میباشد که اصطلاحا به آن زاویه پیچش یا آلفا میگویند.

دکمه بسته شدن در، یک دکمه فریب دهنده است و این توهم را برای مسافران ایجاد می کند که می توانند کنترل آسانسور را در دست بگیرند. تولید کنندگان آسانسور از سال 1990، این دکمه را در بسیاری از آسانسور ها حذف کردند، بنابراین، در به صورت خودکار بسته خواهد شد. اساسی ترین و اصلی ترین قدم قبل از نصب، طراحی آسانسور ، نقشه کشی و آنالیز ترافیک ساختمان میباشد.

فرایند نصب و ره اندازی آنها بسیار سریع و راحت بوده، و به فضای بسیار کمی این سایت را مرور کنید احتیاج دارند. ایراد دیگر مصرف بالای برق و کاهشضریب تواندر این سیستم به دلیل اتصال مستقیمبرق سه‌فازبه موتور جهت حرکت است. ضمناً ابعاد این تابلوها بسیار بزرگ و سیستم آن بسیار پیچیده بود و رفع خرابی آن به زمان و مهارت بسیاری نیاز داشت.