قیمت انواع دستگاه بخور سرد و گرم همزمان شرکت تجهیزات پزشکی درمارز

قیمت انواع دستگاه بخور سرد و گرم همزمان شرکت تجهیزات پزشکی درمارز

رفتن به یک مرکز سلامت پوست یا اسپا برای حمام بخار یک فعالیت روزمره نیست و می تواند زمان asilbekharid.com بر باشد. با این وجود، انواع مختلفی از دستگاه بخور سرد یا گرم خانگی وجود دارد که می توانید آن ها را تهیه کنید. یک دستگاه بخور به عنوان بخشی از برنامه مراقبت روزانه از پوست شما بسیار عالی عمل می کند. دستگاه‌های بخور گرم به علت بالا بردن آب تا دمای صد درجه بسیاری از باکتری‌های موجود در آب را از بین می‌برد، از این رو بخار سالم‌تری به نسبت دستگاه بخور سرد در محیط پراکنده می‌کند. •به علت گرم بودن بخار ایجاد شده در بخور گرم، دمای محیط می تواند به آرامی بالا رود و بالعکس آن بخور سرد موجب خنک تر شدن هوا می شود. رطوبت مناسب باعث راحت تر نفس کشیدن و نرم شدن برونشها و زیبایی و شادابی پوست می‌شود.

  • این کار باعث می شود که رطوبت کافی در هوای خانه به وجود آید.
  • اگر در محیطی زندگی می‌کنید که مقدار رطوبت آن کم است، برای حفظ سلامت خود و اطرافیانتان بهتر است نسبت به خرید یک دستگاه بخور اقدام کنید.
  • این افزایش جریان خون پوست شما را تغذیه و اکسیژن مورد نیاز پوست را تامین می کند.

مخزن آب این دستگاه گنجایش زیادی ندارد و تقریبا نصف استکان آب را در خود جای می دهد. اما در مدت زمان کوتاهی به جوش می آید و حجم بخار مناسبی تولید می کند. در مجموع با توجه به قیمتش، ارزش خرید دارد و حضور آن در هر خانه ای نیاز است. هریک از موارد ذکر شده در بالا در قیمت دستگاه بخور گرم موثر واقع می شوند.

برخی از این دستگاه ها دو منظوره هستند و شما می توانید بخور گرم و سرد را در یک دستگاه داشته باشید. این دستگاه به دلیل اینکه بخار را بدون هیچ باکتری یا میکروبی تولید می کند، می تواند مزیت های بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. با این حال، بسیاری از افراد از این دستگاه برای رفع علائم بیماری های مختلف مانند سرماخوردگی استفاده می کنند. قیمت این محصول بسیار پایین است اما کیفیت خوبی دارد و برای استفاده در منزل کاملا مناسب است. افرادی که مدام درگیر سرماخوردگی یا سرفه و گرفتگی بینی هستند، می توانند شب ها هنگام خواب این دستگاه را روشن کنند تا هم کمتر سرفه کنند و هم تنفس راحت تری داشته باشند.

قسمت سر بخور را روی مخزن به سمت پایین قرار دهید و پس از اطمینان از قرار گرفتن صحیح روی مخزن دوشاخه را به پریز وصل نمایید. رطوبت سازهای اولتراسونیک از صفحه لرزشی با سرعت بالا برای تبدیل آب به غبار ریز استفاده می کنند. با داشتن فن های کوچکتر و فاقد آب غوطه وری ، اینها معمولا در مورد رطوبت سازهای خنک و غبار آرام ترین گزینه هستند. تمیز کردن نیز نسبتاً ساده است (فقط مخزن و مواد داخلی را بشویید).

دستگاه بخور سرد EmsiG مدل US456-Plus

مشکلاتی که می توان با استفاده از دستگاه بخور گرم و سرد برطرف کرد. برای افرادی که در مناطقی زندگی می کنند که دمای آن پایینتر است، استفاده از دستگاه بخور گرم و سرد می تواند کیفیت داخل خانه را بهبود بخشد. زمانی که هوا به سمت فصول سرد سال می رود، در عین سرما شما شاهد خشکی هوا نیز خواهید بود. یکی از دلایل اصلی خونریزی بینی بدون دلیل، خشک بودن هوا است. این امر باعث خشک شدن مخاط داخلی بینی شده و در نهایت تحریک بینی به خونریزی آن منجر می‌شود.

همچنین بخور گرم به علت داشتن المنت، دارای مصرف برق بالایی است اما دستگاه بخور سرد، انرژی کمتری مصرف می کند. میزان بخاری که از دستگاه خارج می شود، در تعیین کارکرد و خرید بخور سرد و گرم می تواند تاثیر بگذارد. در بعضی از مدل های دستگاه بخور، می توان میزان بخار خروجی را با اهرم یا دکمه هایی تنظیم کرد. همچنین بعضی از مدل ها به صورت دستی با اتوماتیک تنطیم می شوند.

رطوبت ساز سرد و گرم وین ایر مدل UH-90

این شرکت یکی از زیر موجموعه‌های شرکت شیائومی است که در زمینه سلامتی فعالیت می‌کند. در زیر چند مدل پرطرفدار از دستگاه‌های بخور این شرکت را بررسی می‌کنیم. شرکت آریابهکار با بیش از ۳۰ سال سابقه تعمیرات لوازم خانگی در خدمت شما می باشد.چنانچه نیاز به تعمیر بخور سرد و یا سایر لوازم خانگی پیدا کردید تکنسین های متخصص شرکت می توانند شما را یاری کنند. • اگر کودک کوچکی دارید استفاده از بخور سرد از نظر ایمنی مناسب تر است. هرگز بدون اینکه دستگاه بخور را از پریز برق نکشیده اید آن را جمع نکنید و از زمین برنداشته و هرگز قبل از ریختن آب آن را به برق وصل نکنید؛ همیشه قبل از تمیز کردن دو شاخه سیم را از پریز برق خارج کنید. دستگاه‌های بخور یک روش عالی برای اضافه کردن رطوبت به هوا هستند اما خطراتی نیز دارند.

در واقع هرچه دستگاه پیشترفته تر، بزرگ تر و امکانات جانبی آن بیشتر باشد، قیمت آن هم به مراتب بالاتر می رود. تاثیر بخور گرم در بهبود جوش صورت یکی دیگر از تفاوت های بخور سرد و گرم است. همانطور که می دانید جوش های سرسیاه در اثر تجمع چربی روی پوست ظاهر می شوند. بخور گرم به راحتی چربی های پوستی را کنترل می کند و در نهایت از ایجاد انواع جوش صورت مانند جوش های سرسیاه جلوگیری می کند.

اما اگر فضای سونا تنفس را برای شما سخت می کند، حتما باید از دستگاه های بخور سرد استفاده کنید. دستگاه های بخور گرم، وظیفه دارند که آب درون دستگاه را بجوشانند و بخار حاصل از آن را به هوا پخش کنند. این کار باعث می شود که رطوبت کافی در هوای خانه به وجود آید. اما دستگاه های بخور سرد، بخار به وجود آمده از دستگاه را به حالت تقطیر شده و مه به فضای اتاق و خانه پرتاب می کند.