لباس مرد عنکبوتی دیجیکالا

مردان عنکبوتی درمانهایی را برای ابرشرورهای دیگر میسازند و الکترو، مردشنی و مارمولک را به مجسمه آزادی میکشانند؛ ابتدا هر کدام به تنهایی با یکی از ابرشرورها مبارزه میکنند اما موفق نمیشوند، سپس دور هم جمع میشوند و تصمیم میگیرند گروهی کار کنند و برای تفکیک هم دیگر، مرد عنکبوتی این جهان را «پیتر یک»، مرد عنکبوتی دنیای آزبورن، اکتاویوس و مرد شنی را «پیتر دو» و مرد عنکبوتی از دنیای مارمولک و الکترو را «پیتر سه» لباس مرد عنکبوتی اصلی صدا میزنند. فایگی اظهار داشت: «من از ادامه سفر اسپایدی در MCU هیجان زده هستم و من و همه ما در استودیوهای مارول از ادامه کار روی آن بسیار هیجان زده هستیم.» او افزود که حرکت رو به جلوی مرد عنکبوتی MCU میتواند «از جهانهای سینمایی مارول عبور کند» و در دنیای مشترک خود سونی نیز ظاهر شود. همچنین طراحی لباسمرد عنکبوتی برای کودکان بسیار جالب و جذاب بوده و همچنین داشتن لباس و لوازم اسپایدر من نیز برای آنها بسیار شگفت انگیز میباشد. نام من در میان بازیگران انتخاب شده برای نقش مرد عنکبوتی MCU بود که این نقش در نهایت به تام هالند رسید. کارگردان فیلم مارک وب، درباره انتخاب اندرو گارفیلد گفته بود: شاید اندرو گارفیلد برای بعضی ها چهره تازه ای باشد و به توانایی هایش با شک نگاه نمایند، ولی کسانی که فیلم های این بازیگر جوان را دیده اند به خوبی می دانند که چه استعداد فوق العاده ای دارد.

درسته که مردعنکبوتی طی این سالها لباس های جدیدی به تن کرده ولی همه از این لباس نمادین استیو دیتکو الهام گرفته شدن و اون هایی هم که ظاهر متفاوتی داشتن زیاد دووم نیاوردن. کمی بعد با ورود و حملهٔ نورمن آزبورن به مردعنکبوتی، استرنج از درگاهی ظاهر میشود و مردعنکبوتی را به سنکتوم منتقل و اکتاویوس را کنار سلولی که مارمولک را نیز اسیر کرده در آنجا زندانی میکند. کارگردانی راهی به خانه نیست بر عهدهٔ جان واتس از فیلمنامهای نوشتهٔ کریس مککنا و اریک سامرز است و در آن تام هالند در نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی، در کنار زندیا، بندیکت کامبربچ، جیکوب باتالون، جان فاورو، جیمی فاکس، ویلم دفو، آلفرد مولینا، بندیکت وانگ، تونی ریوولوری، مریسا تومی، اندرو گارفیلد، و توبی مگوایر ایفای نقش میکنند.

آنها نقش بیسمو، بندیکت وانگ، جیمی فاکس، آلفرد مولینا، ویلم دافو، توماس هایدن چرچ و ریس ویترسپون را بازی می کنند. از رنگ لباس ابر دلاور بگذریم، طرح کلی لباس مرد عنکبوتی در حدود به عبارتی اندازه باقی ماند، اساسی وجود هنرمندان مختلفی که نقش مرد عنکبوتی را بازی کردند – نسخه بعدی جان رومیتا اکثر عضلهای و آبی بود – ولی این روش به مدت ۲۵ سال ارتفاع کشید. لباس مرد عنکبوتی یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین لباس های اصلی طرح شخصیت کارتونی می باشد که کودکان و نوجوانان اکثری عشق و علاقه مند تهیه و تنظیم و پوشیدن این طرح لباس هستند.

مراسم افتتاحیهٔ مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۱ در تئاتر فاکس ویلیج لس آنجلس برگزار شد و در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ به عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در ایالات متحده منتشر شد. تا اینجا اهمیت آن نوع از محصولات لباس مرد عنکبوتی مردانه و پسرانه آشنا شدید که بخش اعظم برای تولد، ضیافت و مراسم های مختلف دورهمی لباس مرد عنکبوتی جدید دیجی کالا مطلوب بود. استرنج مصمم میشود طلسم را اجرا کند اما گابلین وارد میشود و جعبه طلسم خراب شده را از بین برده و باعث میشود حصار جداکنندهٔ جهانهای چندگانه از هم گسسته شود. در حین اجرای طلسم، پیتر با حرف زدن در مورد اینکه حداقل نزدیکانش از طلسم مستثنا باشند، باعث حواسپرتی استرنج و برهم خوردن طلسم میشود و استرنج به زحمت طلسم خراب شده را در جعبه ای کنترل میکند و سپس متوجه میشود پیتر درحالی به سراغ او آمده که حتی با هیئت پذیرش اِمآیتی برای تجدیدنظر تماس نگرفته و این باعث عصبانیت او میشود و پیتر را از سنکتوم بیرون میکند. پارکر طلسم را میدزدد، با استرنج مبارزه و او را در ابعاد آینه اسیر میکند و حلقهٔ او را نیز تصاحب میکند و آن را به ند میدهد.

توضیح داده شد که این فیلم دنیای آن فیلمهای قبلی را با دکتر اختاپوس و الکترو، و همچنین گرین گابلین دافو، فلینت مارکو / سندمن از ریمی از مرد عنکبوتی 3 (2007) از ریمی و کرت کانرز از ریس ایفانس بررسی میکند. که در رستورانی حضور دارد و در رابطه با این دنیا از پیش خدمت رستوران سوالاتی را میپرسد و تصمیم دارد تا مردعنکبوتی را پیدا کند اما ناگهان ادی و ونوم به دنیای خود برمیگردند؛ بعد از آن نشان داده میشود که قبل از بازگشت ونوم و ادی، بخش کوچکی از سیمبیوت ونوم جا ماندهاست و آن سیمبیوت شروع به حرکت میکند. خرید کردن لباس نوجوان امروزه یه خرده سخت شده هست چون با استقلال نوجوانان دوست دارند لباس خویش را انتخاب نمایند و سبب می شود آن گاه از خرید لباس نمادهای نامناسب یا ارتباط جنسی عالی داشته باشند. انتخاب لباس توبی مگوایر بهعنوان لباس برتر مرد عنکبوتی شاید ربط زیادی به کارآمدی یا تکنولوژیهای برترش نباشد که در این زمینه لباسهای تام هالند حرفی برای گفتن نمیگذارند و احتمالا تا سالیان سال بهعنوان بهترین لباسهای مرد عنکبوتی باقی خواهند ماند. جالب اینجاست که وقتی سم ریمی توبی مگ وایر را برای نقش پیشنهاد کرد، استودیو روی خوشی نشان داد و می خواست بازیگر دیگری را انتخاب کند.

در آن زمان، کلایدر گزارش داد که اندرو گارفیلد در نقش پیتر پارکر / مرد عنکبوتی خود از فیلمهای مرد عنکبوتی شگفتانگیز وب به همراه کیرستن دانست در نقش مری جین واتسون از سهگانه فیلم مرد عنکبوتی ریمی بازخواهد گشت و توبی مگوایر در حال مذاکره با این فیلم بود. حال پیتر تصمیم میگیرد یکی از مدیرهای اِمآیتی را پیدا و متقاعد کند تا دست کم اپلای ند و امجی را بپذیرند اما وقتی موفق به دیدار با یکی از آنها میشود مورد حملهٔ اکتاویوس قرار میگیرد. از فروشگاه تارام مجیک با قیمت مناسب تهیه نمایید. استن دنبال کاراکتری بود که بهدست آوردن یک قدرت، باعث تغییر اساسی در او نشود و هنوز هم مانند یک انسان عادی، با چیزهایی مانند شک، تردید، غم و تصمیمهای احمقانه دست و پنجه نرم کند؛ کاراکتری که میتواند بهخاطر شکست خوردن در روابط عاطفیاش، مانند انسانهای عادی، تمام انگیزهاش را برای هرکاری از دست بدهد. البته که این تمام ماجرا نبود.

طلسم اجرا شده و همه را به جهان خود بازمیگرداند و تمام خاطرات پارکر را از حافظهٔ همه افراد در جهان پاک میکند. سونی میخواست این قرارداد را گسترش دهد تا فیلمهای بیشتری از آنچه در ابتدا روی آن توافق شده بود را دربر گیرد و در عین حال همان شرایط قرارداد اصلی را حفظ کند. در حال دریافت یک موضوع است. در این بین براساس گزارشهای قبلی میدانیم که فیلم Spider-Man: No Way Home احتمالا با اختلاف پرسودترین اثر سینمایی اکرانشده توسط سونی تا امروز است؛ یک موفقیت مالی بسیار بزرگ برای این شرکت که گویا همچنان بزرگتر میشود. کریس مک کنا و اریک سامرز که بر روی فیلمنامه قسمت دوم کار کرده بودند، مشغول نوشتن فیلمنامه سومین فیلم بودند، اما واتس به جای بازگشت به فرانچایز، پیشنهادهایی برای کارگردانی فیلمهای بزرگ برای دیگر استودیوها دریافت کرده بود مانند کار بر روی پروژه چهار شگفتانگیزبرای دنیای سینمایی مارول. اکتاویوس از رویارویی با او متوجه میشود که این مردعنکبوتی همان پیتر پارکری نیست که قبلاً با او مبارزه کرده بود؛ با این وجود مبارزه بین او و مردعنکبوتی ادامه پیدا میکند تا اینکه در مبارزه، فناوری نانوی مردعنکبوتی از لباسش جدا میشود و به بازوهای مکانیکی اکتاویوس پیوند میخورد و مردعنکبوتی از این طریق با کنترل آنها او را مهار میکند.

اما در نهایت ورق برگشت و پیم نیز یاد گرفت تا چگونه با او مقابله کند. در این فیلم پارکر از استیون استرنج (کامبربچ) درخواست میکند تا هویت خود را پس از افشای عمومی در دور از خانه از طریق جادو مخفی کند که در نهایت منجر به بازشدن ناگهانی مولتیورس میشود و سایر کاراکترها از دنیاهای موازی وارد دنیای پارکر میشوند. مک میلان «Spider-Verse» را با رویداد کمیک دیسی کامیکس بحران در زمینهای بینهایت مقایسه کرد و گفت: «یک خط داستانی چندوجهی به مارول این فرصت را میدهد تا در حین تنظیم آینده دنیای سینماییاش، برخی از پایانها را تمیز کند و رویاهای طرفداران را برآورده کند. دیزنی نگرانی خود را در مورد حجم کاری فایگی برای تولید فرانچایز دنیای سینمایی مارول (MCU) ابراز کرد و درخواست کرد ۲۵ تا ۵۰ درصد سهام در هر فیلمی که در آینده فایگی برای سونی تولید میکند، داشته باشد.

وینسیکورا در پاسخ به واکنش شدید طرفداران پس از اعلام این خبر، اضافه کرد که «هواداران مارول افراد فوقالعاده ای هستند، ما برای آنها احترام زیادی قائل هستیم، اما از طرف دیگر ما افراد بسیار فوقالعاده ای داریم. داستان تبدیل شدن پیتر پارکر به مرد عنکبوتی بخشی از این بازی نیست و قهرمان این بازی ۲۳ سال سن دارد. ددلاین گزارش داده که پیش فروش بلیت راهی به خانه نیست حتی تا ۲۰ درصد از ظهور اسکایواکر پیش است اما ۳۵ درصد با انتقامجویان: آخر بازی (Avengers: Endgame) به عنوان پرفروشترین فیلم تاریخ در افتتاحیه با ۳۷.۱ میلیون دلار فاصله دارد. اگر از طرفداران Spider-Man Spider-Man No Way Home هستید، می توانید جستجو کنید دقیقه اول مرد عنکبوتی بدون راه به خانه و سکانس نبرد Dr. این اول لباسی ست که پیتر پارکر پس از تبدیل شده به مرد عنکبوتی بر تن کرد. انتظار میرود فیلم سینمایی مرد عنکبوتیشگفتانگیز در شش روز اول اکران بین 120 تا 130 میلیون دلار به دست آورد. مچ بند پرتاب تارش هم در این نسخه با ظرافت بیشتری طراحی شده و با اینکه ساخته دست یک پسر دبیرستانی است، توانسته گلیمش را از آب بیرون بکشد.

ماسک مرد عنکبوتی با چشمانی درشت که اجازه بازدید چشمهای پیتر پارکر را نمیدهند هم یکی از معیارهای مهمی میباشد که در نظر هر بینندهای جلب توجه میکند. همچنین دیدنی می باشد بدانید که اندکی از روشنایی همین رنگ، بر فضای اطراف مرد عنکبوتی نیز منعکس میشود و جلوهای خوشگل را صحیح میکند. پس از کش و قوسهای فراوان و واکنشات هواداران، در نهایت توافق نهایی مبنی بر تولید یک فیلم دیگر از مرد عنکبوتی با همکاری مارول و حضور در MCU صورت گرفت و همچنین قرار شد تا مارول از مرد عنکبوتی در یک پروژه از MCU (احتمالا قسمت دوم دکتر استرنج) استفاده کند. آنها باعث شدند تا اعتماد به نفس هنک افزایش یافته و در نهایت او حتی تصمیم بگیرد که برای ابرقهرمان بودن نیازی به هویت مخفی ندارد. پارکر با استفاده از فناوری صنایع استارک و تعویض تراشه اکتاویوس او را با موفقیت درمان میکند. این لباس با کمک تونی استارک (Tony Stark) و کوتولههای Nidavillir طراحی شده است و مچبندهای چنگک دارش از فلز Uru ساخته شدهاند، همان فلزی که چکش ثور از جنس آن است.