چسب بتن تولید رنگ آیسافام

شرکت شیمی ساختمان دارای کادر فنی مجرب و آزمایشگاه مجهز کارخانه بعنوان آزمایشگاه همکار استاندارد افزودنی های بتن و چسب های کاشی فعالیت دارد. ظروف چسب بتن sa12 ازسال 1400 توسط شرکت تولید کننده برای مبارزه با نمونه تقلبی تغییر نموده (بسته بندی فعلی چسب با چاپ عکس کارخانه بر روی بسته و چاپ برجسته بر روی درب ) لذا چسب اصلی را از فروشگاه های معتبر بخواهید. انواع چسب بتن در حالت های پودری و چسب بتن مایع با برندهای مختلفی در بازار موجود می‌باشد که از با کیفیت ترین آنها چسب بتن sa12 می‌باشد.

همکاران واحد مشاوره فنی برای ارائه لیست قیمت و راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند بررسی کنید گرفت. این چسب ها را می توان با آب اختلاط بتن رقیق کرد و سپس به اجزای خشک بتن افزود یا در هنگام ساخت بتن در بچینگ به بتن آماده در تراک میکسر اضافه کرد. در این مواد برای ایجاد استحکام بیشتر محلول رقیق شده بهتر است آن را به صورت یک لایه به سطح زیرین بمالید. این محصولات بر پایه لاتکس هستند که همراه سیمان پرتلند و ماسه، ملاتی مقاوم را برای نصب سرامیک روی دیوار و کف‌، سنگ طبیعی و غیره فراهم می کنند. لازم است در هنگام كار با بتن قدیمی مقداري از چسب بتن را به عنوان پرايمر روي سطح تعميراتي اجرا كرد تا باعث استحكام بيشتري درمحل اتصال گردد.

  • هر جا که کاشی کاری بر روی سطح بتنی حاولی انبساط انجام می شود لازم است درز موجود در ملات محتوی Dezobond P-2200 نیز امتداد یابد .
  • © 2023 کلیه حقوق این سایت متعلق به صنایع شیمی ساختمان رامکا می باشد.
  • سوابق بازار داخل و فشار تحریم های تحمیل شده بر کشور ما نشان داده که حفظ ثبات کیفیت محصول در شـرایط متغیر اقتصادی کار مشکلی اسـت؛ و تداوم در این سیـاست با توجه به شکست‌هـای بزرگ ارزی گاه غیرممـکن می‌شود.
  • این چسب در شکل‌های مختلفی تولید می‌شود که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.
  • از بتونه فوق جهت صافکاری روی سطوح سیمانی در نمای ساختمان و سقف و بدنه و محوطه استخر استفاده میگردد.
  • از چسب‌های بتن برای ترمیم بتن‌، آب بندی بتن و افزایش خصوصیات شیمیایی و مکانیکی بتن، اتصال بتن قدیم به جدید و … استفاده می‌شود.

عموماً جهت مرمت از این نوع چسب ها استفاده می گردد، زیرا مخلوط همگن و یکنواخت چسب بتن با ملات‌ مانع از تراوش آب و افزایش میزان چسبندگی بتن تازه را با ملات قدیمی شامل می شود. این محصول پیش از خشک شدن قابلیت انحلال در آب را دارد و پس از خشک شدن به هیچ عنوان در آب حل نخواهد گردید. از مصارف چسب بتن و همچنین کاربرد چسب بتن به ترمیم بتن، آب‌بندی، ترمیم بافت‌های قدیمی بتن، افزایش مقاومت بتن، جلوگیری از ترک بتن، افزایش خواص شیمیایی و مکانیکی و… اشاره کرد.

مواد آب بندی بتن

زمانی که ترکیب یا مخلوط بتن و چسب آماده شد باید فورا روی سطح مدنظرتان بمالید یا اسپری کنید. اگر زمان زیادی بگذرد و از چسب استفاده نکرده باشید، احتمال خشک شدن لایه اصلی و از دست دادن قدرت اتصال آن وجود دارد. بنابراین باید از مخلوط چسب بتن و بتن موقعی استفاده کنید که هنوز کمی چسبناک است و کاملا خشک نشده است. بعد از اینکه بر روی سطح قرار دادید، باید روی آن را صاف و نرم کنید که برای این کار بهترین ابزار، ماله است. قبل از خرید پودر چسب بتن اپوکسی یا فرم مایع آن با کارشناسان فنی شرکت تماس بگیرید. در صورت استفاده از این چسب در مواردی که سیمان در مخلوط به کار نرفته باشد پیوند و اتصال برقرار نخواهد شد.

ویژگی‌های خمیر اپوکسی کاشت بولت و میلگرد

از این نوع چسب اغلب در استخرها، سر ستون، فونداسیون، ضد آب کردن چسب‌های کاشی خمیری و پودری است. این چسب‌ها بهترین جایگرین برای مواد نفتی،‌قیر و گونی، ایزوگام و پوشش‌های قدیمی هستند. اگر برای ساخت و اجرای پروژه‌های خود به بتن نیاز دارید می‌توانید جهت خرید و استعلام قیمت روز بتن به سیوان لند مراجعه و پس از ثبت سفارش خود، محصول را در محل موردنظر تحویل بگیرید.

چسب بتن پودری:

چسب بتن تولید رنگ آیسافام