چه اتفاقات ناخوشایندی پیش می آیند؟

به این حالت که در هر سایز و توان دلخواه می توانید دستگاه های متفاوتی را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید . شاسی این دستگاه ها دارای سطح اتکاء کامل میباشد. 3. دائم: برای نیروگاه ها و مکان هایی که برق سراسری نیاز دارند مورد استفاده قرار میگیرند. موتور های گازوئیل سوز به قصد راه اندازی و تولید قدرت احتیاج بـه قدرت الکتریکی دارند. ذخیره سازی ایمن: اگرچه گازوئیل قابل اشتعال است، اما خطر اشتعال بسیار کمتری نسبت به سایر انواع سوخت مانند بنزین دارد. 4. از آنجایی که یک ماشین دیزل خنکتر از یک دستگاه با بنزین کار میکند و نیازی به کار سخت ندارد، نیازهای تعمیر و نگهداری آن کمتر است.

یک متخصص به طور دائم آنها را با محفظه ضد آب و هوا در خارج از خانه، محل کار یا محل کار شما نصب میکند. تنظیمات روشن و خاموش دیزل ژنراتور: پانل های کنترل خودکار شروع به کار می کنید با قطع شدن برق ، دیزل ژنراتور را به طور خودکار فعال کنید. و اگر دیزل ژنراتورها زیر بار ۳۰٪ درصد ظرفیتشان کار کنند، باعث وارد شدن گازوییل احتراق نشده به سیستم اگزوز دیزل می گردد(wet stacking). حالت اول اینکه یکی از دستگاه ها دائم زیر بار است و دستگاه دوم آماده بکار برای زمان هایی که مولد برق دچار نقص فنی و یا تعمیر و نگهداری است مورد استفاده قرار می گیرد. موتور دیزل از نوع مایع خنک کننده مقاوم تر از سایر موتور دیزل ها در بازار هستند. پارامترهای مهمی مانند فشار روغن ، دمای خنک کننده ، ولتاژ باتری ، سرعت چرخش موتور دیزل و به موقع.

آمپر تا بیش از 2000 کیلوولت آمپر استفاده کرد.

سیم پیچ تحریک (Exciter Windings): تبدیل جریان DC به AC کنونی – سیم پیچ تحریک در حال حاضر عملکرد شبیه به سیم پیچ های استاتور اولیه و کوچک، در تولید جریان AC نقش دارد. روتور / آرماتور: تبدیل جریان DC به ولتاژ AC، روتور / آرماتور در حال حاضر باعث افزایش ولتاژ AC در سراسر سیم پیچ های استاتور ژنراتور می شود که در حال حاضر به عنوان یک افزایش دهنده ولتاژ خروجی AC می باشد. در این حالت سرعت روتور افزایش یافته، میدان آن با میدان استاتور قفل شده و در سرعت سنکرون می چرخد. شارژر باتری دیزل ژنراتور یکی از اجزای تابلو برق دیزل ژنراتور می باشد که وظیفه کنترل و نظارت بر خروجی برق باتری و در صورت لزوم شارژ آن را دارد از این رو بسیار اهمیت دارد که باتری توسط دیزل ژنراتور به طور متناسب با ولتاژ آن شارژ شود. این شرکت محصولات خود را در 190 کشور به فروش میرساند.

دیزل ژنراتور چیست

برای این منظور از ضرایبی خاص استفاده میکنیم و باید این ضرایب را در مقدار آمپر نامی ضرب کنیم. ژنراتور باید توان مورد نیاز پیش بینی شده معتبر را بدون آسیب فراهم کند این امر با دادن یک یا چند رتبه به ژنراتور به دست می آید. ژنراتور به عنوان منبع انرژی پشتیبان کار می کند و منابع سوخت را که به طور معمول پروپان و دیزل هستند، به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. دیزل ژنراتور دستگاهی است که انرژی مکانیکی ورودی از یک منبع خارجی را به انرژی الکتریکی قابل استفاده تبدیل می نماید. دینام ،بخشی از دیزل ژنراتور است که از ورودی مکانیکی تأمین شده توسط موتور دیزل ژنراتور، برق تولید می کند. این یک کلید مکانیکی است که اتصال ژنراتور به بار را همزمان با منبع تغذیه شبکه متوقف میکند.

کاربرد دیزل ژنراتور

هنگام خرید دیزل ژنراتور باید به موارد اشاره شده دقت کرد. 3. هنگام پر کردن مخزن سوخت هرگز دخانیات مصرف نکنید. مجموعه دیزل ژنراتورها در مکان هایی بدون اتصال به شبکه برق، مانند مواقعی که نیاز ضروری به فراهم کردن توان و انرژی است، و نیز زمانهایی که شبکه برق وجود ندارد، مورد استفاده قرار می گیرند. انرژی الکتریکی، یکی از گونههای انرژی است و به انرژی حاصل از انرژی پتانسیل الکتریکی گفته میشود. ژنراتور های شرکت Stamford که از شعب شرکت Cummins است دارای یک آلترناتور می باشند. 1. دیزل ژنراتور کامینز بدون کانوپی: محصولات بدون پوشش یا بدون کانوپی هزینه کمتری برای نصب دارند این محصولات دارای مخزن سوخت با ظرفیت بالا، باتری، تابلوی کنترل دستی و اتوماتیک، کلید اتوماتیک و منبع اگزوز صنعتی هستند. امروزه اکثر فروشندهها محصولات خود را از طریق فروشگاههای اینترنتی بهصورت آنلاین به فروش میرسانند. این رتبه بندی های استاندارد تعریف می شود تا اجازه انتخاب صحیح را بدهد و مقایسه خوبی بین سازنده ها صورت گیرد تا از عملکرد نادرست ماشین جلوگیری کند و راهنمای طراحان باشد.

کوپل دستگاه : کوپل کردن دستگاه از اتصال موتور و ژنراتور به هم روی شاسی فنری و گذاشتن تابلو کنترل در کنار آن می باشد که این کوپل کردن یا در کشور تولید کننده است یا واردکننده و در قیمت تمام شده تأثیر دارد. شرکت بنز و محصولات آن را تمام افراد در سراسر جهان میشناسند. جنس کاغذ فیلتر از یک نوع کاغذ مخصوص بوده که برای افزایش سطح فیلتراسیون، آن را به صورت چین دار می سازند. نحوه کار به این صورت است که موتور دیزلی با چرخاندن آلترناتور برق تولید میکند. و ممکن است از یک تا 20 دیزل ژنراتور در هر بخشی استفاده شود. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، آیا تا به حال به فکر خرید دستگاه دیزل ژنراتور برای برق اضطراری افتادهاید؟ بسته به نوع و زمان استفاده از ماشین نوع و دوره سرویس کردن دستگاه متفاوت است. سوخت مورد استفاده در موتورهای دیزلی گازوئیل بوده و نحوه عملکرد این نوع از موتورها متفاوت با موتورهای بنزینی و یا گازی می باشد.

همچنین از بین کمپانی های معتبر برای ژنراتورها نیز میتوان به استمفورد ، مکالته ، کاترپیلار ، ام تی یو و برخی از کمپانی های چینی نیز اشاره نمود. لوول با وجود اینکه کمتر از 30 سال سابقه دارد، اما یکی از شرکتهای چینی دیزل ژنراتور بوده که رقابت خوبی با دیگر برندهای جهانی دارد. کارخانه اصلی این ژنراتورها در آمریکا واقع است ولی توسط شرکت های انگلیسی، هندی و چینی نیز مونتاژ و تولید می shy;شوند. 5. شارژر باتری: شارژ نمودن باتری موتور بر دوش این قطعه است. شارژر باتری DC به ولتاژ خروجی دیزل ژنراتور متصل است. از آنجا که احتمال خرابی و استهلاک اجزاء آن وجود دارد، بنابراین پی ریزی سایت محل استقرار ژنراتور در تعمیرات ژنراتور خیلی مهم است.

بنزین آلودگی کمتری نسبت به گازوئیل دارد، زیرا آلایندگی کمتری تولید میکند. 3. گازوئیل همچنین نسبت به بنزین فراریت کمتری دارد و استفاده از آن را ایمنتر میکند. مخزن سوخت معمولاً ظرفیت کافی برای روشن نگه داشتن دیزل ژنراتور را به طور متوسط 6 تا 8 ساعت دارد. ساعات سرویس دوره ای روغن و فیلترهای دیزل ژنراتور بین 150 تا 300 ساعت است ، اما فشار باید کنترل شود. این روتور از لایه های فولادی معمولی و یک لایه سنگین مسی در هر طرف ساخته شده است. دیزل ژنراتور از قطعات ضروری شامل یک موتور دیزل و یک آلترناتور الکتریکی ساخته شده که مولد انرژی الکتریکی هستند. دو مرحله اصلی برای تبدیل انرژی فسیلی به الکتریکی وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد. در برخی از کشور ها که نرخ مالیات بر سوخت دیزل نسبت به بنزین ارزان تر است، وسایل نقلیه دیزلی بسیار محبوب تر هستند.

محتویات این مقاله ممکن است غیر قابل اعتماد و نادرست یا جانبدارانه باشد یا قوانین حقوق پدیدآورندگان را نقض کرده باشد. تعیین اندازه یک دیزل ژنراتور فوق العاده مهم است و اغلب – به ویژه در بازار اجاره – می بینیم که پیمانکاران اندازه ژنراتورها را به اشتباه اندازه گیری می کنند و فکر می کنند که آنها به قدرت بیشتری از آنچه واقعاً لازم است نیاز دارند. خریداران لازم است با کارایی انواع دیزل ژنراتورها آشنایی پیدا کنند تا بتوانند در انتخاب نهایی خود برای خرید محصول متناسب با نیازها و انتظارات خود تصمیم گیری صحیحی داشته باشند.

قیمت دیزل ژنراتور

اگر سرعت چنین روتوری را تا نزدیک سرعت سنکرون یک میدان چهار قطب برسانیم و سپس آن را رها کنیم، روتور با سرعت سنکرون شروع به چرخش می کند. چنین موتوری که سرعت چرخش روتور آن دقیقاً با سرعت سنکرون برابر است را موتور سنکرون می نامند. این مکانیسم را می­توان با در نظر گرفتن ژنراتور شبیه به پمپ آب فهمید که باعث جریان آب می­شود، اما در واقع درون آن آب ایجاد نمی­شود. دلیل آن این است که شار همواره مسیرهایی را انتخاب می کنند که کوچکترین رلوکتانس مغناطیسی را داشته باشد و کوچکترین رلوکتانس برای مسیر شار از درون قطب های روتور است. شما می توانید هر موتور دیزل را با ژنراتور های مختلف سفارش دهید تا توسط متخصصان ما کوپله شود. آمپر تا بیش از 2000 کیلوولت آمپر استفاده کرد. و در نهایت به این نکته باید توجه کرد که اگر مقدار مصرف ما ۱۰۰ کاوا بود نباید دستگاه ۱۰۰ کاوا انتخاب کرد چراکه دستگاه ۱۰۰کاوا در حدود ۸۰ در صد قابل بهره برداری است.

شرکت فن آوران پویا صنعت وفا به عنوان تامین کننده در صنعت برق، ارائه دهنده انواع ژنراتور های صنعتی ، دیزل ژنراتور و ژنراتور گازی در کشور میباشد. یکی از مزایای منحصر به فرد دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا این است که به گونه ای طراحی شده است که می تواند تا بیشترین امکان اطمینان و کمترین قابلیت راه اندازی موتور را به مشتری ارائه دهد و هرگونه نیاز او را بر طرف سازد. به طور کل چند برند شناخته شده در تولید و ارائه دیزل ژنراتور در ایران وجود دارد. سطح روغن در مخزن روانکاوی باید هر 8 ساعت کارکرد دیزل ژنراتور بررسی شود. در واقع ، اگر از این دستگاه به مدت 4 ساعت در روز استفاده کنید ، در حدود 14 سال طول می کشد تا نیاز به خدمات اولیه آن یعنی حدود 20 هزار ساعت را پیدا کنید.

، برق تولید می کند.

اکثر موتورهای OHV با CIS تجهیز شده اند اما لازم است تا برای این ویژگی در موتور ژنراتور بررسی شود. برد دیزل ژنراتور یک قطعه حیاتی است که بایستی حتما در جلوگیری از خرابی دیزل ژنراتور و موتور برق مورد استفاده مشاهده سایت قرار گیرد. این یک رابط کاربری دیزل ژنراتور است و شامل ابزارهای مدیریت و کنترل مانند پریز برق و کنترل ولتاژ است. یکی از پر مصرف ترین مدل های این محصول، موتور برق دیزلی 8 کیلووات است. موتورهای این ژنراتور دیزلی جهت مصارف خانگی نیز مناسب است ولی نوعی از آنها با توان اضطراری 3000 کیلووات در محیط های صنعتی کاربرد دارند. ژنراتورهای گاز سوز R SCHMITT ( آر اشمیت ) ساخت آلمان در توان های 100 الی 500 کیلووات به صورت OPEN TYPE و کانتینری مجهز به سیستم هستند. دستگاههای ژنراتور تولید برق میتوانند به صورت سیار و قابل حمل نیز باشند.

دلیل رقابت آن این است که دستگاههای این شرکت با داشتن قیمتی مقرون به صرفه در کنار کیفیتی عالی در بازار ارائه میشوند. دستگاههای قدیمی از سیستم جرقهزنی الکتریکی ، تزریق سوخت و سیستم پیچیدهی مدیریت موتور استفاده میکردند که به مراتب کار آنها را از هواپیماهای جرقهای آسانتر میکرد. کلیه مدل های بالا 1500 دور در دقیقه، سیستم خنک کننده موتور، آب، سیستم الکتریکی VDC24، نوع گاورنر الکترونیکی و نوع تزریق مستقیم می باشد. فروش دیزل ژنراتور کامینز در دو مدل ارائه میشود.

انواع دیزل ژنراتور

بادوین یک برند بهنام در صنعت موتورهای دیزلی در سطح اروپا بهحساب میآید. اندازه گیری و کنترل مداوم این پارامترها به شما امکان می دهد هنگام عبور از سطح استاندارد ، دیزل ژنراتور را خاموش کنید. هنگام خرید به نوع کاربرد دیزل ژنراتور توجه کنید و مطابق با آن نوع مدل، ابعاد و حتی برند معتبر را به خوبی انتخاب کنید. سلام ببخشید من برای ماینینگ ارزدیجتال نیاز به ژنراتور دارم ،چه ژنراتوری را پیشنهاد میکنید ؟ شرکت های سازنده دیزل ژنراتور معمولا سه نوع رژیم کاری را جهت محصولاتشان پیشنهاد می دهند: اضطراری (Standby)، پایه (Prime) و دائم (Continuous). در ابتدا موتور انرژی شیمیایی (سوخت) را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند. دیزل ژنراتور وسیله ای است که انرژی مکانیکی بدست آمده از یک منبع خارجی را به انرژی الکتریکی قابل استفاده تبدیل می کند. برای مثال، بسیاری از مدلهای بنزینی جدیدتر دارای ویژگیهای ایمنی داخلی هستند که خطر ایمنی بالاتر آنها را جبران میکند.

هم اکنون مدل های متنوعی با طرح ها و ساختار های گوناگون توسط شرکت Koop به بازار عرضه شده است. موتورهای جدید نسبت به قدیمیتر ها دارای صدا و آلودگی کمتری هستند. 2. دیزل ژنراتور کامینز کانوپی دار: به این محصولات ژنراتورهای بی صدا هم گفته میشود که علاوه بر دارا بودن ویژگی های استاندارد Step 2006 اروپا از سطح کیفیتی بالاتر از آن نیز برخوردار باشند. نگهداری منظم از موتور های دیزل ژنراتور ضروری و برنامه تعویض روغن نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. موتور دیزل از بخشهای بسیار مهم این دستگاه است و کیفیت آن روی عملکرد و قدرت آن به شدت تاثیرگذار است. علاوه بر میزان بار الکتریکی، میزان مدت زمان استفاده از دیزل ژنراتور نیز در انتخاب آن مهم است. دو انتهای این سیم پیچ به حلقه های لغزان و زغال ساکن متصل است.