چگونه ارزهای دیجیتال را به پول نقد تبدیل کنیم؟ | نی نی سایت

چگونه ارزهای دیجیتال را به پول نقد تبدیل کنیم؟ | نی نی سایت

در کیف پول‌های بین المللی برای کاربران ایرانی احتمال تحریم و بلوکه شدن دارایی وجود دارد. صرافی‌های ارز دیجیتال برحسب خدمات و نوع عملیات‌ها انواع مختلفی دارند که در این مقاله به هریک اشاره کردیم. بسیاری از صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال، در بخشی تحت عنوان «بلاگ» برای مخاطبان خود محتوای آموزشی تولید می‌کنند.

  • در لحظه‌ای که می‌خواهید بیت‌کوین‌ها را به کیف پول مقصد واریز کنید تمرکز و آرامش کافی داشته باشید.
  • همچنین توصیه میکنیم مقاله مهم بهترین راهکارها برای کسب درآمد از بازار نزولی ارزهای دیجیتال را بخوانید.
  • در صورتی که کد معرف را وارد کردید آنگاه صرافی بایننس، کمیسیونی از معاملات شما را به فرد معرف اختصاص می‌دهد.
  • برای نقد کردن درآمد حاصل از تمام این روش ها به راهکارهای تبدیل ارز دیجیتال بیت کوین نیاز خواهیم داشت.

شما میتوانید در صرافی های Binance, Coinbase, Bitstamp, Kraken, Bittrex, Huobi Global, می توانید اینجا را نگاه کنید and OKEx با آربیتراژ سود خوبی کسب کنید. معمولا اکثر سایت‌های فریلنسری پی پال را به عنوان روش پرداخت می‌پذیرند. صرافی همتاپی صرافی عالی هست فقط ازتون میخوام حدضرر و حد سود هم به مجموعه اضافه کنید تا به نامبر وان در ایران برسید . برای اطلاعات بیشتر در خصوص الزامات بانک مرکزی توصیه می‌کنیم به صفحه قوانین و مقررات مراجعه نمایید. حالا در گام‌های بعدی برای خود کیف‌پول ایجاد نمایید و در نهایت برای شروع معاملات باید آن را شارژ کنید.

اخبار ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک

در نهایت در این پروسه معادل ریالی این ارزهای دیجیتال به حساب بانکی شما واریز خواهید شد. همتاپی از بیت کوین، اتریوم، تتر، بیت کوین کش، لایت کوین، چین لینک و ترون پشتیبانی می‌کند و با ارائه کیف پول‌های مبتنی بر بلاکچین به کاربران کمک می‌کند ارزهای دیجیتال خود را بهتر نگهداری کنند. در این بین برخی از صرافی‌ها نیز وجود دارند که از دو روش بالا پشتیبانی می‌کنند. صرافی ارز دیجیتال مکانی می‌باشد که مشتریان می‌توانند در آن ارز دیجیتال خود را در ازای ارزهای فیات و یا بصورت جفت ارز (مثلا بیت کوین با اتریوم) خرید و فروش کنند. برای تبدیل بیت کوین به تومان، دلار یا سایر ارزهای فیات باید به سراغ صرافی های داخلی یا خارجی رفت. به علاوه برای تبدیل بیت کوین به سایر توکن ها می توان از کیف پول های رمز ارزی بهره گرفت.

سایر سایت‌ها

معمولا نرخ و قیمت یک ارز دیجیتال در صرافی‌های‌ ارز دیجیتال با توجه به میزان عرضه و تقاضا تعیین شود. به این صورت که هر چه میزان تقاضا بیشتر باشد؛ قیمت ارز دیجیتال نیز افزایش می‌یابد و بالعکس. البته ممکن است عوامل زیادی مانند نوسانات بازار در آن تاثیرگذار باشند؛ اما بیشترین تاثیر را صرافی‌ها می‌گذارند. طریقه محاسبه بیت کوین به تومانشما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش ارزهای دیجیتال ، اخبار و مقالات وبلاگ صرافی اکس اونیکس را مطالعه کنید. همچنین امکان معامله ده ها ارز دیجیتال پرطرفدار از طریق بخش خرید و فروش این صرافی فراهم شده است. چگونگی تبدیل بیت کوین به پول در روش P2P به این شکل است که خریدار و فروشنده به‌صورت مستقیم و بدون وجود واسطه‌ای مثل یک شرکت یا بانک باهم مبادله می‌کنند.

چطور درآمد حاصل از استخراج بیت کوین را محاسبه کنیم؟

اگر صرافی اریترون را انتخاب کرده باشید، کافیست مطابق تصویر از پنل کاربری روی گزینه صرافی ساده یا تبدیل کلیک کنید. پس از آن میتوانید ارز خود را انتخاب و در فیلد بعدی ریال را انتخاب کنید. امروزه شرکت های بسیار بزرگی به طور تخصصی دستگاه هایی را طراحی و تولید میکنند که اختصاصی برای استخراج ارز دیجیتال خاصی طراحی شده است. بنابراین از نظر سخت افزاری و با توجه به پروسه استخراج ارز دیجیتال که نیرو گرافیکی بسیار زیادی میطلبد، گوشی موبایل شما در برابر این دستگاه های ماینر شانسی برای ماین ندارد. البته باید بدانید که استفاده از این صرافی ها به منظور نقد کردن درآمد ارزی شما برای کاربران داخل ایران امکان پذیر نیست و می بایست به صرافی های داخلی ایران مراجعه شود. مسئولیت درستی عملکرد پلتفرم‌ صرافی های ارز دیجیتال و تضمین امنیت آن به عهده مالکان صرافی ارز دیجیتال خواهد بود.