14 راهکار طبیعی و 5 روغن مفید برای تقویت ابرو که باید بشناسید دیجی‌کالا مگ

درمان بعدی در این لیست، استفاده از روغن کرچک است بسیاری از مردم ،اغلب روغن کرچک را برای تحریک رشد مو و مژه استفاده نمی کنند شما می توانید این کار را با ابروهای خود انجام دهید. روغن کرچک از بذر کاستور استخراج می شود و این به عنوان “روغن معجزه گر” شناخته می شود. پروتئین، ماده اساسی زندگی بخش هر سلول است که جزء بافت هایی است که بدن و همچنین بافت نرم بدن را ایجاد می کند و محافظت می کند. پروتئین، در برخی از غذاها مانند؛ گوشت، شیر، تخم مرغ، سبزیجات سبز، توفو و غلات موجود است. از کورتیکواستروئیدها برای جلوگیری از التهابات پوستی، اگزما، درماتیت و کاهش آلوپسی که عوامل تأثیرگذار در ریزش و جلوگیری از پرپشت شدن ابرو و مژه هستند، به‌صورت موضعی یا تزریقی استفاده می‌شود.

تحقیقات متعدد نشان داده است که هورمون استرس می‌تواند نقش مهمی در ریزش مو داشته باشد. در واقع استرس باعث ایجاد شرایطی به نام  Telogen effluvium می‌شود که یکی از دلایل اصلی ریزش موی ناشی از استرس است. با روش‌های طبیعی زیر می‌توانید ابروهایی پرپشت‌تر داشته باشید.

راه حل دیگر این است که تکه های لیمو را در یک چهارم فنجان روغن نارگیل قرار دهید. این روش نیاز به زمان و حوصله بیشتری دارد و باید حداقل ۱۵ روز قبل از مصرف در جای خنک قرار داده شود. بعد از آماده شدن، تکه ای پنبه را به محلول آغشته کرده و سپس بر روی ابرو بمالید. این کار پیشنهاد نمی شود چون تیغ هیچ گونه تاثیری روی پرپشت یا کم پشت شدن ابرو ندارد؛ تنها باعث ضخیم تر شدن تار های ابرو می شود و خواب موهای ابرو های شما را عوض می کند.

مواد داخل مو از جمله کراتین در سفیده تخم مرغ به کرات یافت می شوند. همچنین منبع بسیاری از بیوتین برای پرپشت شدن ابرو بسیار مناسب است. به همین بهانه شما را با روش‌های جدید اکستنشن ابرو برای پرپشت شدن ابرو در یک هفته که این روزها طرفداران زیادی در آرایشگاه‌ها داشته آشنا می‌کنیم. به هر حال داشتن ابروهای پر و نسبتا پهن نه‌تنها صورت را جوان‌تر نشان می‌دهد، بلکه چشم‌ها را هم درشت‌تر می‌کند و به همین دلیل کمتر خانمی ساده از آن می‌گذرد. روغن رزماری یکی از روش های بسیار فوق العاده و موثر برای پرپشت شدن ابرو ها است. هر شب قبل از با مقداری روغن رزماری ابروهای خود را ماساژ دهید و این کار را یک ماه به طور منظم هر شب انجام دهید.

می‌دانید که این روغن خواص التیام‌بخشی و آرامش‌بخشی دارد. به همین دلیل هم هست که باعث آرام‌شدن جای ضربه می‌شود و از درد آن می‌کاهد. پوستی که همواره اکسیژن تازه دریافت می‌کند، خیلی سریع‌تر می‌تواند به ترمیم خود بپردازد.

راه های پرپشت شدن ابرو در یک هفته را در ادامه توضیح خواهیم داد. اگر می خواهید پرپشت شدن ابرو در یک هفته را تجربه کنید با این مطلب سماتک همراه باشید. جهت خرید این محصول و سایر مکمل‌های گیاهی پوست و مو می‌توانید به سایت داروخانه آنلاین مفیدطب مراجعه کنید. در این داروخانه می‌توانید بهترین قرص ویتامین برای ریزش مو را برای خود انتخاب کنید. در ادامه مطلب با نحوه مصرف این قطره برای پرپشت شدن ابرو آشنا می‌شویم و نکات لازم در هنگام استفاده از قطره بلفارول را بیان خواهیم کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار