16 تا از بهترین فیلم های شبیه اسکیپ روم فیلم های مشابه سبک اتاق فرار escape room | allescape

غزل شماره 184 حافظ – شعر دوش دیدم که ملا…سریال های مشابه پیکی بلایندرز – 15 تا از…توفیس در بتمن 2021 به چه شکل خواهد بود -… یک میلیونر به نام لورن در عمارت ترسناک خود ، یک ضیافت برگزار میکند. در این مهمانی او برنامه هایی دارد که آنها را به شدت بترساند و در ازای آن هر شب که انها در عمارت باقی بمانند ، 10 هزار دلار پاداش میگیرند. در میان مهمانان همسر لورن قرار دارد که او نیز برنامه هایی دارد که لورن را به قتل برساند.

یکی دیگر از فیلم‌های اتاق فرار که بسیار مورد توجه مخاطبان قرار اسکیپ روم ترسناک کرج گرفته EXAM است. این فیلم به کارگردانی “کراگ زوبل” ساخته شده و فقط یک هفته بعد از اکران توی سینماها، به دلیل شیوع کرونا متوقف شد و نسخۀ دیجیتالیش توزیع شد. همون طور که از عنوان فیلم مشخصه، داستان از این قراره که 9 غریبه توی یه خونه گیر افتادن و به ظاهر هیچ راهی برای نجات ندارن. کم کم مشخص میشه که یه صدای ناشناخته داره یه سری دستورالعمل هارو بهشون میگه. این 9 نفر می فهمن که اگه از این دستورات پیروی نکنن، همشون به شکل فجیعی کشته میشن. فیلم هویت به کارگردانی جیمز منگولد در سال 2003 ساخته شده که فیلم هویت در ژانر رازآلود و هیجان انگیز می باشد و محصول کشور آمریکا هست.

  • آن وقت ایده ازبین‌بردن دوربین را می‌توانستیم بسیار فراتر از چیزی که در حال حاضر در فیلم اتفاق افتاده است بررسی کنیم!
  • هیجان و استرس این فیلم به اندازه‌ای بالاست که شما را مدهوش خود می‌کند.
  • هر چند جریان اصلی قصه پس از یک ساعت ابتدایی تازه خودش را نشان می‌دهد.
  • بلکه همونطور که از اسم فیلم پیداست، لوکیشنی که ما باهاش طرفیم یه باجۀ تلفنه.

که در آن از طریق بلندگو ها اعلام میشود که کارمندان موظف هستند چه کنند. تقریبا در هر مرحله ، کارمندان ناچار هستند تعدادی از خود را بکشند. تماشای این فیلم، تجربه مفرح و جذابی‌ست که می‌تواند درس‌های زیادی در خود داشته باشد. مسیر زندگی از همان ابتدا تا آخرین لحظه، ناهموار و خطرناک است به همین دلیل باید هوش و تجربه و احساسات‌مان را در مواجهه با این ناهمواری‌ها به کار بگیریم تا از موانع به سلامت عبور کنیم. حالا در جدیدترین نمونه از این نوع فیلم‌ها، کارگردان جوانی به نام آدام رابیتل، اتاق فرار را ساخته که از الگویی مشابه بهره برده است؛ شش غریبه برای شرکت در یک بازی عجیب به یک ساختمان فراخوانده می‌شوند.

سریال مترجم (ایرانی)

16 تا از بهترین فیلم های شبیه اسکیپ روم فیلم های مشابه سبک اتاق فرار escape room | allescape

بنابراین، همه اینها به پایانی منجر می‌شود که در نگاه اول هوشمندانه به نظر می‌رسد، اما با تفکر بیشتر متوجه خواهیم شد این سناریو اساساً کل داستان و شخصیت‌ها را همان جایی که ماجرا را شروع کرده‌اند، می‌گذارد. از سوی دیگر، افرادی که به دنبال هیجان و سرگرمی هستند نیز با دیدن‌شان لذت خواهند برد، به‌خصوص اگر مانند این فیلم، در طراحی معماها و شکل و ساختار داستانش موفق عمل کرده باشد. که این مورد اخیر باعث می‌شود ارجاعات فرامتنی اشاره‌شده بیش از پیش در چارچوب اثر جا بیفتد و در تاروپودش حل شود. در این فیلم شما همانند اتاق فرار، اتاق‌های متفاوتی را مشاهده می‌کنید و افراد حاضر برای اینکه بتوانند از اتاق‌ها جان سالم به در ببرند باید بتوانند معماهای مربوط به آن اتاق را حل کنند. اتاق سبز با امتیاز 90 از وب‌سایت راتن تومیتوز، بدون شک یک فیلم فوق‌العاده به شمار میاد.

دانلود فیلم اتاق فرار با دوبله فارسی Escape Room 2019

دنیای فیلم‌های سینمایی با کمپانی‌های متعدد خود می‌تواند کمی تصمیم گیری را برای شما سخت کند. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا اطلاعات کلی درباره یک فیلم ترسناک و هیجان انگیز را مورد بررسی قرار دهیم. فیلمی که با بازیگران و کارگردان حرفه‌ای خود توانست به میزان بسیار زیادی سر و صدا کند و در جذب مخاطب در گیشه‌های سینما در سرتاسر دنیا موفق عمل کند. همان‌طور که از اسم فیلم برمی‌آید، این فیلم قرار بوده جدال قهرمان‌ها باشد؛ قهرمان‌هایی که قبلا در این کابوس مرگ‌بار حضور داشتند و حال بنا به یک سری خواسته‌ها از سمت مخاطبین برنامه مجدد وارد یک ترنومنت جدید می‌شوند. با توجه به پایان‌بندی فیلم اول، این مسئله‌ که چرا زوئی می‌خواهد این قصه را ادامه دهد کمی آزاردهنده و حتی احمقانه است.